תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

בחיסון יש 2 טכנולוגיות חדשות עם סכנות שטרם ידועות | ד"ר קארי מאדי | 2 | PLANET LOCKDOWN


ד"ר קארי מאדי בראיון ל PLANET LOCKDOWN.

ד"ר קארי היא רופאה פנימית מזה 19 שנים בג'ורג'יה, עסקה ברפואה ‫במרפאה פרטית, כמנהלת רפואית, ‫וגם כרופאה בכירה בבית ספר לרפואה. בחלק זה ד"ר קארי מתארת את שתי ‫הטכנולוגיות החדשות שמשתמשים בחיסונים הללו לראשונה בהיסטוריה על האנושות כולה.

מרכיב אחד בחיסון הוא משהו שנראה "שליח RNA שעבר שינוי" (modified messenger RNA) שהוא מניפולציה גנטית.


אתה למעשה מכניס לגוף קוד, ‫וגורם לגוף לייצר חלבון כתוצאה מהקוד שהכנת לו. ‫ועכשיו אתה יוצר חלק מהנגיף בתוף הגוף שלך, ‫הגוף שלך מייצר אותו בכוונה.


הבעיה הראשונה עם זה היא ‫שהם משתמשים בקוד שהוא סינטטי ולא טבעי. זה לא דומה לגוף האדם, ‫זה משהו שיוצר במחשב. יתכנו עוד המון בעיות, כפי שניתן להבין הגוף של כל אחד הוא שונה. אולי הגוף של מישהו לא ייצר אותם בכלל, ‫הגוף של מישהו ייצר מעט ושל מישהו ייצר המון. ‫ומה אם יש לזה את הרצף הלא נכון? ‫או שזה מחליף משהו ואז יש לך מוטציה.

‫ואולי הוא לא מכבה את הכמות שהוא מייצר ‫והוא ממשיך לייצר את זה שוב ושוב התאים יכולים להפוך לתאים סרטניים.

בדיוק כמו קוד מחשב, או שימוש בכל סוג של תוכנה. ‫הם לא מושלמים ודברים יכולים לקרות, טעויות יכולות לקרות. - ד"ר קארי מאדי

‫כמו כן אנחנו משפיעים על הקוד הגנטי שלנו, ‫עכשיו היצרן אומר שזה זמני. ‫אולם, הם לא יכולים להגיד את זה בוודאות, ‫אין לנו את המחקרים לטווח ארוך.

‫ישנה אפשרות שזה יהיה קבוע בגוף שלך, ‫ישנן דרכים שזה יכול לקרות. ‫דרך אחת היא, שהגוף שלנו ייצר משהו שנקרא ‫אנזים בשם רוורס טרנסקריפטאז (Reverse Transcriptase) באופן טבעי.‫ אז מה שזה עושה, זה יכול לקחת את ה"שליח RNA" ‫והוא יכול לקחת את זה עד לגרעין התא האנושי.


‫ומה אם זה יהפך לקבוע?

‫על פי פסיקת שופטי בית המשפט העליון ‫אם יש גן או חלק מגן סינטטי בבן אדם. ‫על פי חוק, אתה יכול לרשום ‫על זה פטנט, לפטנט יש בעלים. ‫המשמעות היא שמשהו יכול להיות הבעלים של ‫פטנט על הגנים או הגנום שלך אם זה קורה.