top of page

דו"ח תופעות לוואי עדכני לאחר חיסון הקורונה – יוני 2021 | ועדת החקירה האזרחית

עודכן: 23 במרץ 2022


ועדת החקירה האזרחית ממשיכה לפרסם נתונים אודות התחלואה והתמותה לאחר חיסון הקורונה.


הדו"ח בשם "תמצית מאגר המידע של ועדת החקירה האזרחית על תופעות הלוואי הקשורות לחיסון הקורונה בישראל - מעודכן ליום 8 ביוני 2021" פורסם ב-8 ליוני 2021, באתר של ועדת החקירה האזרחית.


הדו"ח מכיל כעת 2712 דיווחים ומציין כי יש כ-300 דיווחים שטרם טופלו. כמות מקרי התמותה ממשיכה לעלות וכרגע עומדת על 376, כמות מקרי ההפלות, לידות המוקדמות ולידות שקטות עלו ל- 83.


קחו בחשבון שמדובר ב 1-10% מהמספרים האמיתיים.


מדברי ועדת החקירה האזרחית:

"מהעדכון האחרון נוספו עוד 161 דיווחים מתועדים, ביניהם:

24 מקרי פטירה כולל 4 נפטרים מתחת לגיל 40 (רוב הנפטרים נפטרו מדום לב פתאומי). 25 מקרים של בעיות במערכת הנשית כולל לידות שקטות, הפלות ולידות מוקדמות. 32 דיווחים על בעיות נוירולוגיות.

ועדות אחת מנפגע שפנה לוועדה לפני חודשיים וחצי ועכשיו חזר עם עדכון:

בן 48. אני מבוטח קופ"ח X (השם הוסר) ודרכם קיבלתי שתי מנות חיסון פייזר. המנה הראשונה ניתנה לי בזרוע שמאל ב-17 בינואר 2021. המנה השנייה ניתנה לי בזרוע שמאל ב-7 בפברואר 2021. כשבוע ימים לאחר המנה השנייה הופיעו אצלי כאבי ראש חדים בצד השמאלי של הראש באזור שמעל, מסביב ובתוך האוזן ובסמוך לרקה. במקביל לכאב בצד הראש, התחיל להישמע אצלי צפצוף (טינטון) באוזן שמאל. הטינטון הלך והתגבר מיום ליום עד לכדי מצב שהעיר אותי בלילה ולא הצלחתי להשלים יותר מ-3 שעות שינה רצופות. בימים הראשונים הרגשתי שאני עובר סוג של אירוע מוחי וכן הרגשתי עייפות וחולשה כללית ותחושת ראש כבד וסחרחר. ולכן פניתי לנוירולוג ששלל אירוע מוחי בבדיקה פיזית רגילה. בנוסף פניתי לרופא השיניים כי הכאב הקרין לי לאוזן ולאזור שן הבינה. רופא השיניים ורופא פה ולסת שללו קשר לפה ולשיניים. לאחר מכן קיימתי מספר ביקורים אצל רופאת אף אוזן גרון X. ב-24 בפברואר הופניתי על ידו לבדיקת שמיעה. בבדיקה נמצאה ירידת שמיעה בתדר 4000. לאחר כשבוע הופיע אצלי טינטון גם באוזן ימין. א.א.ג לא המליץ על טיפול או בדיקה נוספת וכך נותרתי ללא אבחון או טיפול ראוי. בנוסף לטינטון, הופיעה אצלי רגישות באוזניים ואי סבילות לרעשים נורמטיביים כגון דיבור בקול רם של ילדים, ציוץ ציפורים, טריקת דלת/מגירה. נאלצתי להרכיב אוזניות נגד רעש ברוב שעות היום מכיוון שהרגישות היתה חזקה מאוד. פניתי למוקד חיסון קורונה של X, שם נמסר לי שהתופעה לא מוכרת והמליצו לי לפנות לא.א.ג. אני חבר בקבוצות בפייסבוק וכן בקבוצת ווצאפ בארץ של אלפי מתחסנים שסובלים מאותן התופעות במדויק. אציין שמעולם לא היו לי בעיות כלשהן באוזניים או בשמיעה. כיום אני עדיין עם התופעות שהזכרתי ללא שינוי. טינטון חזק בשתי האוזניים (מעיר משינה) חוסר שינה מצטבר, כאב ראש, סחרחורות, נוקשות בצוואר, מסתגר ונמנע ממגע עם אנשים/לקוחות בשל אי הסבילות לרעשים וכן חוסר היכולת לשמוע בשל ירידת השמיעה וכן הטינטון החזק. בנוסף אני סובל מחצי פנים רדומות מהרקה עד לסנטר. צד שמאל. תופעה נוספת זה קפיצות שרירים בכל הגוף.

*ועדכון מהשבוע: ראיתי לנכון לעדכן אתכם שבMRI שלי נמצאו מוקדים זעירים בחומר הלבן (זה ממצא חמור מאוד. אין לזה טיפול. החומר הלבן נקרא מערכת העצבים המרכזית). בתשובה שקיבלתי ממכון הדימות ב X נכתב שהכל תקין וללא ממצאים. לאחר מכן פניתי לנוירורדיולוג מומחה בשם X עם קבצי הMRI ורק הוא אבחן את המוקדים הללו. בנוסף, הוא הסביר לי שהטינטון במקרה שלי הוא מהמוח ודיבר על האפשרות לקשר לחיסון. כמובן שזה לא משליך בהכרח על כל מקרי הטינטון מהחיסון. מאידך, לגילוי המוקדם יש חשיבות גבוהה ולכן אני משתף אתכם היום.

כששומעים סיפורים כאלה מידי יום, מבינים שמשהו פה ממש לא תקין.


ולסיום, זה **דיווח**. זה לא מחקר וזה לא תהליך של "הוכחה". זה דיווח. אנחנו מחליפים את העיתונות הכושלת ומהווים פה לעשרות נפגעים שפונים אלינו מדי יום. אנחנו גם מחליפים את המערכת המהימנה והשקופה שמשרד הבריאות היה אמור לספק במסגרת ה"ניסוי" הזה. עד עתה משרד הבריאות מתנהג כמו ילד שחושב שאם לא ידברו על משהו אז הוא לא יהיה... ואם כבר מישהו צריך "להוכיח" זה מי שמחדיר חומר חדש באופן המוני. תוכיחו אתם. ובאופן חד משמעי. שזה לא קשור. או יותר מדוייק: כשיש כל-כך הרבה נפגעים, כולל צעירים, נשמח לדעת מדוע הדבר לא נעצר, כפי שתמיד היה מקובל לעשות. ומדוע מישהו מעז שנגיע למצב בו דיווחים אלה יכללו ילדים."


אם נפגעתם מהחיסון הניסיוני או מכירים מישהו שנפגע, אנא, דווחו לוועדה כאן.


לאתר של ועדת החקירה האזרחית.


הדו"ח מצורף להורדה בתחתית הדף.


תמצית מאגר המידע של ועדת החקירה האזרחית
.
Download • 115KB


450 צפיות0 תגובות

שימרו והגנו על בריאותכם עם

נוגד החמצון החזק ביותר בעולם

אנטי מיקרוביאלי ואנטי דלקתי

bottle-and-box326x440.png

צבע הכסף

386010_2-666514694.png
Paybox.jpg
bottom of page