תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

דרישה לביטול מיידי של "מגן חינוך" | ועדת החקירה האזרחית


תוכנית "מגן חינוך" היא יוזמה לביצוע בדיקות שבועיות לגילוי נגיף הקורונה בתלמידים ובמורים בכניסה לבתי ספר. הבדיקות ייעשו באופן שוטף לכל התלמידים והמורים. על פי החלטת משרד החינוך, השתתפות בתי הספר בתוכנית מותנית בהסכמת ההורים.


במקומות רבים בעולם נפתחת מערכת החינוך ללא שום מגבלה ובמקומות רבים בעולם כלל לא הושבתה או הושבתה לזמן קצר ביותר. ישראל היא בין המדינות שסגרו את מערכת החינוך לפרק זמן הכי ארוך מבין מדינות המערב. ארגון הבריאות העולמי (WHO) והמרכז האמריקאי לבקרת מחלות ולמניעתן (CDC) הצהירו כי בראייה רחבה של בריאות ורווחה, סגירת בתי ספר צריכה להיות האמצעי האחרון שנוקטת המדינה לצורך מאבק בקורונה.


הסיכון בילדים למחלה קשה או תמותה בעקבות הקורונה נמוך פי 3-2 משפעת. בשוודיה, שם כמעט כל מערכת החינוך הייתה פתוחה לאורך כל המגיפה, לא נפטר ולו ילד אחד. בנוסף, על פי ה- WHO - רוב הילדים כלל לא מפתחים סימפטומים .

לדברי מועצת החירום הציבורית למשבר הקורונה, התחזיות שחזו כי "המוטציה הבריטית" תפגע יותר בילדים טעו, היות והן התבססו על מידע שגוי.

מידע שהתקבל מ'האיגוד לטיפול נמרץ ילדים בישראל', חשף כי כל הילדים המאושפזים במצב קשה במחלקות הקורונה, אינם מאושפזים בשל הקורונה, אלא מסיבות רפואיות אחרות, וכי 70% מהילדים המאושפזים במצב קל-בינוני, אושפזו אף הם מסיבות שאינן קשורות לקורונה.

בשיא הגל השלישי היו מאושפזים בישראל רק כ- 10 ילדים במצב קל-בינוני בשל הקורונה, מספרים נמוכים משמעותית מתחלואת החורף הרגילה בילדים .


מחקרים בעולם הראו באופן חד משמעי כי בתי ספר אינם "מנוע הדבקה" המאיצים את מקדם ההדבקה.

מנתונים של משרד החינוך עולה כי 85% מהילדים המאומתים כלל לא נדבקו בבית-הספר.

מחקר שבדק 191 מדינות במשך כשבעה חודשים לא מצא כל קשר בין פתיחה או סגירה של מערכת החינוך לבין הגברת תחלואת הקורונה.

ה-CDC קבע עוד בפברואר 2021 כי בתי ספר הינם מקום בטיחותי, בלי קשר לכמות המורים שהתחסנו.

יש להזכיר כי אין ולו מחקר מדעי רפואי אחד, שנעשה על ידי גוף נטול אינטרסים, אשר מוכיח כי בני-אדם אסימפטומטיים ובפרט ילדים אסימפטומטיים יכולים להדביק בני-אדם אחרים.


בדיקת ה-PCR מזהה מקטעים מנגיף הקורונה. הבדיקה אינה יכולה לזהות האם הנגיף פעיל, אלא מעידה באופן חלקי על כמות הווירוס. מחקר של כתב העת The New England journal of Medicine מצא שתשובת בדיקת ה- PCR תראה תוצאה חיובית למשך זמן ארוך, הרבה אחרי שהמטופל כבר אינו מדביק. כלומר, תוצאת בדיקה חיובית באדם ללא סימפטומים אינה בהכרח מעידה על מחלה פעילה בהווה.

ראוי לציין, כי כמו בכל בדיקה, יש אחוז מסוים מהבדיקות שיוצא חיובי שגוי (False Positive), כך שילד שאינו נושא את הנגיף יקבל בכל זאת תשובה חיובית.

כיוון שעל-פי התוכנית ייבדקו כיתות שלמות יחדיו משמע סיכוי גבוה שכיתה בריאה לחלוטין תישלח לבידוד.


כאשר תלמיד מקבל תשובה חיובית, כל הכיתה שלו, אחיו, אחיותיו והוריו ייאלצו להיות בבידוד גם כן, למשך 10-14 יום. בפועל, בבתי ספר המשתתפים כבר בתוכנית "מגן חינוך", התרחשו בידודים רבים של כיתות שלמות, היה קושי לקיים שגרת לימודים והיה אובדן ימי עבודה רבים של ההורים, בין אם הם מחוסנים או לא.

ארגוני הבריאות המובילים בעולם כבר קבעו חד-משמעית - סגירת בתי הספר והפרעה לתוכניות הלימודים הן בעלי השלכות עצומות על בריאותם הפיזית והנפשית של הילדים, כמו גם על התפתחותם הקוגניטיבית ועתידם הכלכלי והמקצועי. בכל העולם, כמו גם בישראל, נצפו מגמות מדאיגות של עלייה בשיעורי דיכאון וחרדה, הפרעות אכילה, השמנה, שימוש בחומרים ממכרים, אלימות, פגיעות עצמיות, וניסיונות אובדניים. הפגיעה בשגרת החיים ובמסגרת החינוך הינה בעלת השפעות קשות על התפתחות הילדים בכל הגילאים .


מעבר לכל הנאמר לעיל, יש לתוכנית שכזו גם היבטים מרחיקי לכת בנושאי חברה, הדרה, שיימינג, פילוג, אפליה, לחץ וחרדה מיותרים. וכל זה - על נפשם הרכה של הילדים.

האם יצא לכם לחשוב עליהם לעומק?


במרץ 2021 פרסמה ועדת החקירה האזרחית מסמך בשם דרישה לביטול מיידי של "מגן חינוך" בו היא מודיעה שלא תהסס לנקוט הליכים משפטיים כנגד כל מי שיפעל נגד ילדיהם, יפעיל עליהם או על ילדיהם איזושהי מניפולציה, רפואית או פסיכולוגית, או יפעיל בבתי הספר ובקהילה תהליכים שתכליתם כפייה להשתתפות בהליכים רפואיים.


עיקרי הדברים:

· המעבר מהצהרה פשוטה בדבר העדר תסמינים, בה הסתפקה המערכת עד כה, להליכי בדיקה רפואית פולשניים - הוא היפוך הקערה על פיה, במובן זה שכל תלמיד הופך מאדם בריא ישר ותם לבב שהמערכת נותנת לו קרדיט ככזה - לחולה מסוכן שעליו להוכיח את בריאותו. היפוך יוצרות שכזה אינו חוקי, אינו חוקתי והוא מייצר אווירה של מתקן כליאה ולא של מוסד חינוכי.