תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

דרישה לפתיחת חקירה פלילית נגד משרד הבריאות | ועדת החקירה האזרחית

עודכן: 22 במרץ


התכשיר של חברת פייזר/ביונטק (Pfizer/BioNTech) מספר BNT162b2, הידוע כ"חיסון" לקורונה, הינו תכשיר ביולוגי בשלבי ניסוי קליני ומוגדר על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA) כתרופה ניסיונית חדשה (IND – Investigational New Drug) מספר 19736.


התכשיר לא קיבל את אישור ה- FDA (FDA approval), וגם לא יוכל לקבל אישור כזה לפחות עד פברואר 2023 , מועד סיום המחקרים הקליניים של פייזר.

התכשיר קיבל מה- FDA היתר לשימוש חירום בלבד (Emergency Use Authorization) לצורך ביצוע ניסוי קליני, כפי שמצוין זאת באתר.


נכון למועד מאמר זה, מבוצע באזרחי ישראל ניסוי קליני לצורך מחקר, כפי שנכתב בצורה ברורה בהסכם בין משרד הבריאות לבין פייזר, הסכם אשר כותרתו מדברת בעד עצמה – " Real-World Epidemiological Evidence Collaboration Agreement" - שיתוף פעולה לראיות אפידמיולוגיות מעולם אמיתי.


למרות כל המידע הנ"ל, משרד הבריאות, פרופ' גליה רהב ופרופ' רוני רמזו ממשיכים לפרסם באתר משרד הבריאות ובאמצעי תקשורת נוספים, כי התכשיר הנ"ל קיבל את אישור ה- FDA והינו בטוח לשימוש.


שלילת הבחירה מדעת על ידי מתן מידע כוזב הינה עבירה חמורה ביותר, המחייבת פתיחת חקירה פלילית מיידית, כמו גם עצירה מוחלטת ומידית של מתן החיסון לאוכלוסייה, שכן מדובר בהפרה בוטה של קוד נירנברג ושלילת החירות להשתתף בניסוי רפואי מדעת ובבחירה חופשית.


בעקבות כך, ועדת החקירה האזרחית יצאה בדרישה אל היועץ המשפטי לממשלה במרץ 2021 לפתוח בחקירה פלילית נגד משרד הבריאות, בחשד להטעיית הציבור ובמתן מידע כוזב לציבור.


לאתר של ועדת החקירה האזרחית.


המסמך מצורף להורדה בתחתית העמוד.

דרישה לפתיחת חקירה פלילית נגד משרד הבריא
.
Download • 772KB