תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

החוק האורגני של 1871 - הפיכתה של ארצות הברית לתאגידהמידע באדיבות POPEYE באתר Federal Jack

(תורגם על ידי יעל רמון)


הארץ עליה חיים האמריקאים, למעט תושבי DC, היא תאגיד.

הארץ שלנו פשטה רגל לפני למעלה מ-100 שנים, נמכרה וכעת רוב "תאגיד אמריקה" הינו בבעלות אינטרסים זרים.

יצא פשוט ככה שיש לנו חברות בתאגיד כאשר חתמנו על כרטיס הביטוח הלאומי בהיותנו קטנים. חשבון הביטוח הלאומי הזה קשור לקרן נאמנות. כל מה שהארווי דנט אמר הוא נכון. ניסיתי את זה, לפני שנים. כרטיס הביטוח הלאומי כולל אות בתחילת המספר, האות קשורה לסניף של הפד בארה"ב. למשך כשנה היתה תקלה שבה אנשים יכלו לשלם שכירות ולרכוש מוצרים בחנויות אאוטלט מסוימות על ידי שימוש במספר הביטוח הלאומי כבמספר חשבון ומספר הניתוב המקושר לסניף הפד שבו רשום מספר הביטוח הלאומי שלך. כל המידע הביטוחי מאופסן בלונדון, הבירה הפיננסית. יש סיבה לכך שעורכי הדין חייבים לעבור בחינות לשכה (BAR – British Accreditation Registry). הם נקראים גם Esquires, שזוהי דרגה אחת מתחת ל"אבירות" מטעם המלכה. זה מראה לנו בדיוק אצל מי הכוח!!! אבל רבים ינפנפו את המידע הזה כשטויות, למרות שהכותרת "בריטניה" מרוחה עליו בגדול!


החוק משנת 1871: ארה"ב היא תאגיד – יש שתי חוקות

מצא עצמך בפירמידת הקפיטליזם

מאז החוק של 1871, שקבע את מחוז קולומביה, אנו חיים תחת "תאגיד ארה"ב" שהוא עצמו בבעלות מספר בנקאים בינלאומיים ומשפחות אריסטוקרטיה באירופה ובריטניה.


ב-1871 שינה הקונגרס את שם החוקה המקורית על ידי שינוי מילה אחת – מילה משמעותית ביותר, כפי שתראו בהמשך.

יש אנשים שאינם מבינים כי הבדל של מילה אחת או שתיים במסמך "משפטי" עשויות להיות בעלות משמעות קריטית. אולם, הקונגרס ידע זאת, ויודע זאת גם היום.