תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

השיח המשעבד (The Anatomy of SlaveSpeak) | חלק 3

עודכן: 15 בנוב׳ 2021

השיח המשעבד - אחת הדרכים העיקריות שבאמצעותה הולכה האנושות שולל מאות ואלפי שנים. בניית השפה בצורה שקרית, שגרמה בסופו של דבר להנדסת התודעה אל תוך שיח של דרגות, של קיטוב ושל עבודת אלילי שקר. כדי לזכות בחירות האישית, ולהחזיר לידינו את הכוח שהפקדנו (מבחירה או מאונס) בידי "השליטים", עלינו להבין קודם כל ממה עלינו להשתחרר, מחיקת הידע הקודם חיונית לפני שמעבדים ידע חדש. מסה זו נכתבה על ידי פרדריק מאן (Frederick Mann). עקב אורכה, היא מוגשת כאן בחלקים נוחים להבנה ועיבוד. לנוחותכם, מצורף גם קובץ PDF להורדה אותו ניתן גם להדפיס.

Slavespeak-Heb part 3
.pdf
Download PDF • 429KB

השיח המשעבד (The Anatomy of SlaveSpeak)

חלק 3

מסה מאת: פרדריק מאן

תרגום ועריכה: יעל רמון Copyright 1997 Terra Libra Holdings ALL RIGHTS RESERVED http://threader.ecs.soton.ac.uk/lists/the_process/4102/attachment/the_process.4102.2.html

שיח משעבד אינו מוגבל לתחום הפוליטי.

הוא כולל כל שפה העשויה להעמיד את הפרט בעמדת נחיתות ביחס לאחרים ולעולם באופן כללי.

שיח משעבד מתרחש, ככל הנראה בכל תחומי החיים: פילוסופי; פסיכולוגי/רגשי; כלכלי; דתי; פוליטי/משפטי; מדעי; בריאותי;

וכן הלאה...

דוגמה לשיח משעבד בתחום הפילוסופי הוא האמירה "אמת מוחלטת".

ד"ר מיכאל יואיט גליסון (Michael Hewitt-Gleeson), מבית הספר למחשבה קורא לזה "וירוס האמת של אפלטון". אני ממליץ לכם על הקורס שלו, "משחקי מוח", שניתן למצוא בקישור https://schoolofthinking.org/

"אין עוד כמוני", "נשים תמיד בוגדות בי", ו"אתה מכעיס אותי", הם דוגמאות לשיח משעבד ברמה הפסיכולוגית והרגשית.בספרו של אל סיברט (Al Siebert) "מגיעים לשיא: כיצד השתחרר מוחי מהזיות הפסיכיאטריה" הוא מציג תיאור נוקב של האופן בו פועל השיח המשעבד בתחום הפסיכיאטריה, ומהן ההשלכות שלו.

לסיברט הוענקה חברות בתכנית האימון לפוסט-דוקטורט בפסיכיאטריה של קרן מנניגר. הוא העז להטיל ספק ב"דוגמה הפסיכיאטרית הבלתי ניתנת להפרכה" ושרטט מספר רעיונות פורצי דרך

עבור "המורים הפסיכיאטרים" שלו. הם לא שמחו. הם אישפזו אותו בבית חולים פסיכיאטרי כמטופל עם בעיות נפשיות.

הספר כולל את סיפור חוויותיו האמיתיות של סיברט כמטופל עם בעיות נפשיות שאושפז. הוא אף מספר כיצד הצליח סיברט לחדור בראייתו דרך מערכת האמונה האשלייתית השולטת במוחות הפסיכיאטרים.

ציטוט מפתח:

"ואז החלוקים הלבנים שלהם, הדיפלומות, התארים - הם אותות המשמרים אותם בטרנס דמוי היפנוזה.

תפישותיהם לגבי אחרים, השפה המיוחדת בה הם עושים שימוש, התוויות שהם מעניקים למטופלים -

הן כולם תגובות מתוכנתות, כמו אצל חברי כת". לאחר שעזב סיברט את המחלקה הפסיכיאטרית ואת קרן מנינגר, הוא חווה חוויית שיא מדהימה -

מסוג חוויות השיא שתוארו על ידי הפסיכולוג אברהם מסלו (Abraham Maslow). כאשר נהג סיברט דרומה החוצה מטופקה, היתה לו הרגשה פתאומית שבפעם הראשונה בחייו הוא חופשי לחלוטין.

הוא כותב:

"זה היה אדיר!

זו היתה הרגשה חדשה.

עד אז המוח שלי היה שבוי בהזיות ולא ידעתי זאת.

התחלתי לצעוק: "אני חופשי!

אני חופשי!

המוח שלי היה חופשי לחלוטין!

אני יכול לחוש זאת!"

צעקתי חזק ככל שיכולתי: "המוח שלי חופשי!"שחרור המוח ממערכות אמונה הזויות ואשלייתיות יכול להיות אחת החוויות המשחררות ביותר שניתן לחוות.

הוא יכול גם להיות אחד הדבר החזקים ביותר שניתן לחוש.

דוח זה יכול לשמש כנקודת פתיחה לניקוי שיטתי של המוח מכל האשליות העיקריות שמהן סובל חלק הארי של המין האנושי - ובייחוד בתחום הפוליטי.

משפט מפתח בציטוט האמור של סיברט הוא "עד אז המוח שלי היה שבוי בהזיות ולא ידעתי זאת." הגעה למודעות שמוחכם נשלט על ידי אשליות היא צעד ענק בדרך לשחרור עצמכם מן השיח המשעבד.

שיח משעבד בתחום הכלכלי כולל שפה המשמרת את האנשים שבויים במשבר כלכלי או עוני.

בגיל 16 שוחחתי עם אבי על הקריירה האפשרית שלי בעתיד. בנקודה מסוימת אמרתי, "טוב, אני תמיד יכול להיכנס לעסקים". הוא ענה, "לעולם לא תצליח בעסקים!" - - שיח משעבד כלכלי.

לו קיבלתי את "הקללה הכלכלית" שלו כתקפה, זה היה גוזר עלי כישלון בעסקים.