תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

השיח המשעבד (The Anatomy of SlaveSpeak) | חלק 9

השיח המשעבד - אחת הדרכים העיקריות שבאמצעותה הולכה האנושות שולל מאות ואלפי שנים. בניית השפה בצורה שקרית, שגרמה בסופו של דבר להנדסת התודעה אל תוך שיח של דרגות, של קיטוב ושל עבודת אלילי שקר. כדי לזכות בחירות האישית, ולהחזיר לידינו את הכוח שהפקדנו (מבחירה או מאונס) בידי "השליטים", עלינו להבין קודם כל ממה עלינו להשתחרר, מחיקת הידע הקודם חיונית לפני שמעבדים ידע חדש. מסה זו נכתבה על ידי פרדריק מאן (Frederick Mann). עקב אורכה, היא מוגשת כאן בחלקים נוחים להבנה ועיבוד. לנוחותכם, מצורף גם קובץ PDF להורדה אותו ניתן גם להדפיס.

Slavespeak-Heb part 9
.pdf
Download PDF • 502KB

עורכי דין - מנפיקי ה"חוק".

"עורך הדין למד כיצד להחמיא לאדונו במילה ולפנקו במעשה; אולם נשמתו היא קטנה וחוטאת...

מלכתחילה הוא פועל מתוך הונאה ונקמנות, והפך מגומד ומעוות.

וכך עבר מנעורים לבגרות, בלא שתיוותר בו כל יציבות..."

- - אפלטון, 321 לפנה"ס!


ג'ונתן סוויפט, ב"מסעות גוליבר", כתב על עורכי הדין:

"עוד ניתן לראות, כי חברה זו יש לה מבטא וניב מיוחדים משלה, ואף בן תמותה אחר אינו יכול להבינם, ובשפה זו נכתבים כל "החוקים" שלהם, שהם מקפידים להוסיף עליהם עוד ועוד כל העת; עד כדי כך שערפלו לחלוטין את עצם ההבדל בין אמת ובין שקר, בין טוב ובין רע...

ועל כך הגיב אדוני ואמר, שחבל ביותר שיצורים, אשר ניחנו ביכולות שכליות כה מדהימות, כמו אותם עורכי דין שתיארתי לפניו, לא זכו בעידוד להפוך למורי ידע וחוכמה עבור אחרים.

ועניתי לאדוני והבטחתי לו שבכל דבר ועניין שאינו נוגע למקצועם, הם הבורים ועמי הארצות הגדולים ביותר, אנשי השיח הגרועים ביותר, אויביהם המושבעים של הידע והלימוד, וכי הם מוכנים ומזומנים לחבל בהיגיון הכללי של האנושות בכל תחום, ובייחוד בזה הנוגע למקצועם".


שאלה:

מי הם המשתמשים היעילים ביותר בשיח המשעבד?

הטרורקרטים או עורכי הדין?

איזה אחוז מתוך הטרורקרטים הבכירים הם גם עורכי דין?

ולפיכך, מי הם האויבים הגדולים ביותר של החופש?


ג'רמי בנטהם, ב"תיאוריית בנטהם על הבידיון" (Bentham's Theory of Fictions) כתב: