תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

התרופה איברמקטין אושרה בארה"ב לטיפול בקוביד-19 | Life Site


המכונים הלאומיים לבריאות (NIH) שדרגו את המלצתם על איברמקטין (Ivermectin), מה שהופך אותה כאופציה לשימוש בטיפול בקוביד-19.

בעקבות המאמצים המתמידים של רופאים בקבוצת "ברית החזית לטיפול קריטי בקוביד-19" (Front Line Covid-19 Critical Care Alliance – FLCCC), עדכנו המכונים הלאומיים לבריאות את המלצתם בנושא התרופה איברמקטין, מה שהופך אותה לאפשרות טיפולית בקוביד-19 בארצות הברית.

ד"ר פול מאריק

התוצאה הגיעה שבוע לאחר הצגת נתונים בפני פאנל "הנחיות טיפול" של ה- NIH ע"י מייסדי קבוצת FLCCC - ד"ר פול מאריק (Paul Marik) וד"ר פייר קורי (Pierre Kory) ביחד עם ד"ר אנדרו היל (Andrew Hill) - חוקר ויועץ של ארגון הבריאות העולמי (WHO).

ההודעה לעיתונות מטעם FLCCC מסבירה כי "הייעוד החדש שניתן על-ידי NIH שדרג את מעמדו של איברמקטין מ"נגד" השימוש בתרופה ל"לא בעד ולא נגד". זוהי אותה המלצה שניתנה לטיפול בנוגדנים ובפלזמה של מחלימים, שניהם נמצאים נכון לרגע זה בשימוש נרחב ברחבי האומה."


"בכך ש-NIH הפסיקו להמליץ נגד השימוש באיברמקטין, על הרופאים להרגיש פתוחים יותר להנפיק מרשמים לאיברמקטין כאופציה טיפולית נוספת לטיפול בקוביד-19. עדכון מעמד זה עשוי לפרוץ דרך לעבר "אישור שימוש בחירום" שיינתן על ידי מינהל המזון והתרופות (FDA)", נאמר בהצהרה לעיתונות.

ד"ר פייר קורי

"איברמקטין היא אחת התרופות הבטוחות, הזולות והנפוצות ביותר בעולם", הסביר ד"ר קורי, נשיא קבוצת FLCCC. "המחקרים שהצגנו בפני ה-NIH גילו רמות גבוהות של מובהקות סטטיסטית שהראו תועלת גדולה במניעת שיעורי הפצת קוביד-19, הצורך באשפוז ובמוות. יתרה מכך, מכלול נתוני הניסויים התומכים באיברמקטין הוא חסר תקדים".