%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

חוזרים לחיים?! עדויות חיסוני קוביד-19


בעוד בתקשורת המרכזית משדרים חיסונים כרגיל, הרשת גועשת בפוסטים, עדויות ושיתופים על פגיעות סמוכות למועד קבלת חיסון הקורונה בשבועות האחרונים. במספר הודעות ושיתופים אף מסופר על מקרים בהם נפטרו מקבלי החיסון בטווח של שעות או ימים מקבלת חיסון הקורונה.

מספר מקרים אף דווחו ועדיין מדווחים בתקשורת המרכזית, אך נראה כי גם פגיעות בריאותיות משמעותיות אלו בשלב כה מוקדם של מתן החיסון לאוכלוסייה אינן זוכות להתייחסות הראויה מצד התקשורת או נציגי השלטון.


בכתבה שפורסמה בדה-מרקר, ב 16.11.20, ״מי אחראי לנזקים שעלולים להיגרם מחיסוני הקורונה? לא היצרניות״, כתבה מירב ארלוזרוב כי ״יצרניות החיסון אינן אחראיות. ההסכמים עם יצרניות החיסון סודיים ופרטיהם אינם ידועים, אבל ככל ש–TheMarker הצליח לברר, בשני ההסכמים העיקריים של ישראל — זה עם מודרנה שנחתם במאי, וזה עם פייזר שנחתם ביום שישי האחרון (13.11..20) - יש סעיף דרקוני זהה. סעיף של "היעדר אחריות" ליצרניות החיסון.״

מקור: TheMarker
יצרניות החיסון אינן אחראיות. ההסכמים עם יצרניות החיסון סודיים ופרטיהם אינם ידועים, ככל ש TheMarker הצליח לברר, בשני ההסכמים העיקריים של ישראל - זה עם מודרנה שנחתם במאי, וזה עם פייזר - יש סעיף דרקוני זהה. סעיף של "היעדר אחריות" ליצרניות החיסון. - TheMarker
4,645 views3 comments