תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

חוקרים מזהירים כי חיסונים של COVID-19 עלולים לגרום לזיהום של HIV

עודכן: 24 בספט׳ 2021חיסוני Covid-19 הנמצאים כעת בפיתוח עלולים להגביר את הסיכון לחלות ב- HIV, הזהירו קבוצת חוקרים בכתב העת הרפואי "לנסט", מה שעלול להוביל לעלייה בזיהומים.


החוקרים מזהירים לגבי סיפורי אזהרה על מאמצים ליצור חיסון נגד HIV לפני למעלה מעשור, שם חיסון שהיה מועמד מבטיח למעשה הגדיל את הסיכון שחלק מהגברים יתפסו בנגיף.

החיסון השתמש בנגיף מהונדס - שנקרא אדנווירוס 5 (Ad5) - כווקטור להעברת חלק מהחומרים הגנטיים של HIV לגוף. Ad5 משמש כווקטור בחלק מחיסון קורונה, המדע מזהה ארבעה מועמדים כאלה שעוברים כעת ניסויים קליניים במדינות שונות בעולם, כולל ארה"ב, כאשר שניים בניסויים שלב 3 בקנה מידה גדול נמשכים ברוסיה ובפקיסטן. החוקרים הדגישו את הצורך להבין את התפקיד שעשוי להיות ל- Ad5 בהגדלת הסיכונים ל- HIV באוכלוסיות מוחלשות לפני פיתוח ופריסת חיסונים באמצעות הווקטור, והוסיפו כי מסמכי הסכמה מדעת צריכים לשקף את "הספרות הניכרת" על הסיכון לרכישת וקטורים של Ad5 עם HIV. כפי שדווח על ידי GreatGameIndia, לאחרונה אוסטרליה ביטלה הסכם חיסון נגד וירוס הקורונה במיליארד דולר לאחר שמספר משתתפי הניסוי יצאו כחיוביים ל-HIV. אפילו מדען החיסונים האוסטרלי ניקולאי פטרובסקי הזהיר את הממשלה מפני הסיכון שיכלול HIV בחיסון חודשים לפני שנחתמה עסקת מיליארד דולר.

על פי דיווחים מסין, חלה עלייה בספציפיות המארח במקרה של קוביד 19 מכיוון שהנגיף היה ידוע במקור כי הוא מדביק בעלי חיים ולא בני אדם, אך לאחר המוטציות הוא צבר טרופיזם גם לבני אדם.

המחקר נותן אמון בדיווחים המוקדמים של GreatGameIndia על אופן הנדסת וירוס הקורונה במעבדה והפיכה לנשק. כעת נחשף באמצעות מיילים שהתקבלו באמצעות בקשות רשומות פומביות כי "המקור הטבעי של וירוס הקורונה" היה מיתוס מתוזמר. דוא"ל שהתקבל על ידי הזכות לדעת ארה"ב מראה כי הצהרה שפורסמה ב"לנסט" שכתבה 27 מדענים בולטים בתחום בריאות הציבור מגנה תיאוריות קונספירציה המציעות כי לקוביד 19 אין מקור טבעי אורגנה על ידי עובדי EcoHealth Alliance, קבוצה ללא כוונת רווח שקיבלה מיליוני דולרים של מימון משלם המסים האמריקאי לצורך מניפולציה גנטית של וירוסי קורונה עם מדענים במכון ווהאן לווירולו