%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

חיסון ה mRNA הוא הנדסה גנטית, ובשינוי הגנים הם יכולים לרשום עלינו פטנט | 2 | ד"ר לורנס פלבסקי


ד"ר פלבסקי בהרצאה מול קהל בברוקלין, ארצות הברית ,מסביר על החיסון עם הטכנולוגיה החדשה - mRNA.

בחלק זה ד"ר פלבסקי טוען כי כל חיסון קודם לחיסון הקורונה עבר מבדקים בבעלי חיים, אולם מבדקי חיסון הקורונה בבעלי חיים הופסקו, עקב הנזק שנגרם לחיות, כאשר ‫שנתנו להם חיסון מסוג mRNA.

כאשר התגלתה לרשויות היסטוריית השימוש בחיסון ה- mRNA בניסויים בחיות, ‫הם החליטו לדלג על כל הניסויים בחיות,‫ לחיסון ה- COVID-19 הזה, ולעבור ישירות לניסויים בבני אדם. אחת הטענות שחיסון הmRNA ישנה לנו את הגנים וזה יאפשר ליצרני החיסונים את היכולת, ‫לרשום עלינו פטנט כי אז אנחנו נהיה בבעלותם.

מחקר כזה מעולם לא בוצע כדי לשלול את זה, עניין נוסף הוא בחומר שנועד לשמר את ה- mRNA, הייצרנים משתמשים בכימיקל ‫שנקרא PEG - פוליאתילן גליקול.

אם תקראו על פוליאתילן גליקול תגלו שהוא גורם לתגובות אנפילקטיות שהן אלרגיות חמורות. פוליאתילן גליקול הוא חלקיקי ננו, ‫חלקיקי ננו יכולים להגיע לכל מקום בגוף, כולל לתוך המוח. חלקיקי ננו, יכולים לעבור את מחסום הדם-מוח, ולהחדיר חומרים ישר לתוך המוח ופוטנציאלי לשנות את תפקוד המוח.


באירוע של מצב חירום בריאותי, ששום דבר אחר, ‫לא נמצא יעיל לטיפול במחלה, חוץ מהחיסון - ניתן לאשר שימוש חירום בחיסונים גם כשלא נבדקו לגמרי, ללא רישיון, למען "הצלת חיי אדם",

ולכן ‫ומאות ואפילו אלפי רופאים בכל העולם צונזרו והושתקו על כך שהשתמשו בהידרוקסיכלורוקווין, ‫איברמקטין, אבץ, ויטמינים D ו-K, ויטמין C ‫וטיפולים אחרים שעזרו לאנשים במהלך הדרך,‫ להחלים מהמחלה הזאת.


עוד הוא טוען כי יש גם ראיות שהסבב הראשון של החיסונים, ‫שניתנים באוכלוסייה הם 70% חיסון ו-30% פלצבו.

כך יוכלו להציג מצג שווא בו נראה כי אנשים לא מקבלים תופעות ‫לוואי קשות, ואז יוכלו לקדם את מתן הסבב השני של החיסונים.

תרגום: אור א. , פנחס רוזנר

כתוביות: פנחס רוזנר