%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

Social1.jpg

חיסון mRNA לא נוסה מעולם בבני אדם ובבעלי חיים הסתיים בנזק בריאותי ומוות | 1 | ד"ר לורנס פלבסקי


ד"ר פלבסקי בהרצאה מול קהל מסביר על החיסון עם הטכנולוגיה החדשה mRNA . הוא מתחיל בכך שעצם המילה חיסון כבר מעלה בנו קונוטציות של החיים יחזרו לשגרה, אנחנו נציל חיים, ‫אנחנו נעצור את ההפצה של הוירוס, ‫יהיה לנו חיסון בטוח, הוא יהיה יעיל, אנשים יפסיקו למות, ‫נחזור לחיים הרגילים שלנו. ואנחנו בעצם כבר מקבלים את זה באופן אוטומטי. אבל אנחנו חייבים לשאול את השאלה , ‫האם זה באמת חיסון? ‫הוא מדגיש שהטכנולוגיה שמשתמשים בה בחיסון הזה, מעולם לא היתה בשימוש בשום חיסון, שניתן לבני אדם.

"ו‫כל ניסיון להשתמש בטכנולוגיה החדשה הזו בעבר, ‫הסתיים בנזק בריאותי עצום ומוות - בניסויים בבעלי חיים." - ד"ר לורנס פלבסדקי

אין לנו היסטוריה על החיסון ואין לנו ניסיון שהחומר הזה שמוזרק לגוף, אכן ‫יעצור הפצה של המחלה, יציל חיים, יפסיק אישפוזים‫, יחדול מיתות, יחדול מאנשים לקבל תסמינים חמורים. ‫אין לנו שום מידע בנוגע לזה.


הוא הוא מציין כי "חלבון הספייק" של SARS-Cov-2 ‫, עבר מניפולציה כדי שניתן יהיה לרשום עליו פטנט - משום שום חומר שמתרחש באופן טבעי בטבע, ‫לא יכול להרשם כפטנט על ידי יצרניות התרופות, וכעת החלבון הוא מעשה ידי אדם ‫ורשום בפטנט, כדי שיצרניות החיסונים תוכלנה לייצר את החיסון כנגד COVID-19.


עוד הוא מציין כי יש ראיות המראות כי "חלבון הספייק" של וירוס הקורנה דומה או אפילו זהה, ‫לחלקים ממערכת הרבייה גברית ונשית.

מה שיגרום למערכת החיסונית לתקוף את הגוף שלנו, ‫ותיווצר תגובה אוטואימונית.


הוא תוהה מדוע אין הבחנה בין מי שקבל חלה או נחשף לנגיף, וכולם יצטרכו לקבל אותו.

‫מעולם בהיסטוריה של הרפואה, ‫לא חייבנו או המלצנו על שימוש בחיסון. ‫באנשים שחלו בנגיף או היו חשופים למחלה, ‫שאנחנו מחסנים כנגדה. - ד"ר לורנס פלבסקי

מה שמטריד הוא שיש עדויות בספרות, שאם מתחסנים כנגד החלבון הזה, ‫וכבר חלית או נחשפת לנגיף, אתה עלול להיות ממש חולה או למות.