תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

יום ההיפוך החורפי - סיום סוער לשנה | נוריאל בהיר

הדו"ח האסטרולוגי של נוריאל בהיר

אלוהה נשמות מאירות, כוכביי הזורחות והזורחים שוחרי אורות הידע,

גילוי האמת והמודעות של אוצרות היקום החלק השני של חודש דצמבר סוער במיוחד וכל רגע צופן בחובו מפגשים, היבטים, אירועים קוסמיים ומופעי אורות וברקים, המשדרים תדרים עוצמתיים ביותר המעידים על השינויים וההדרכות אליהם ולקראתם.

צריך רק להסכים להקשיב, לראות, ולבחור להיות אחד עם הבריאה האלוהית.


**ראינו את הסופה העצומה בקנטקי וחמש מדינות וההרס, עם השמש ונפטון וזה איתות להמשך המעברים כשיופיטר יעבור לדגים (למרות שיש בכניסת יופיטר לדגים גם הרבה מאוד אור וטוב)


תאריכים שכדאי לזכור:

13.12.2021 מארס עבר מעקרב למזל קשת ומרקורי עבר מקשת לגדי

15-16.12 מארס שעבר למזל קשת בצמידות לזנב הדרקון שבקשת

19.12 ירח מלא ב 27 תאומים. ----סיום לדרקונים ולציר תאומים קשת למרות שציר זה יחזור אלינו כשמארס יסוג בתאומים בסוף אוקטובר 2022. ויופיטר יחזור מטלה למזל דגים יום לפני כן.

19.12 ונוס נכנסת לנסיגה ב 26 גדי. ערכים של האהבה, של העסקים שלנו של מה אנחנו מביאים לעולם. גילויים של שערוריות מיניות בצמרות ואת כל החיבורים לכת השטן וענייני האביוז של ילדים--- גילוי הפדופילים

ההתעוררות העולמית תגע בעניין ה"בינה המלאכותית" – ואגב בדיוק עכשיו תצא האמת המעניינת עם המטריקס 4....... זהו זמן סופר חשוב לעתיד האנושות – ולב ליבה האורגני.

צמידות ונוס ופלוטו היא חתימה אנרגטית כפולה של מוות. של העולם שמעבר.

של כניסה למחוזות הנפש העמוקים וגילוי האוצרות שניתנים רק עם מות האגו. ***ואני לא נגד האגו היוצר. מדובר על האגו המנותק מנשמתו, ולכן רוצה שליטה וכפייה ומניפולציות ואכזריות כלפי אחרים.

במקום שיש אהבה, האופל לא יכול להתקיים – זאת הנסיגה שונוס באה ללמד להבין ממד חדש לאהבה ---- לאפשר יציאה מהכלא של המיינד..... מהכלא של חמשת החושים. אלו שאינם יכולים לגעת בתדרים הגבוהים יותר


כירון יוצא מנסיגה ב 9 טלה הרמוני למארס. חזרה לטבע.

דיסהרמוני למרקורי- ריפוי לא קורה מהשכל הנושא מבנים מקובעים מהעבר .

21.12 יום ההיפוך

24-25-26.12 ריבוע סטורן בדלי ואורנוס הנסוג בשור מגיע לדיוק

25.12 ונוס הנסוגה נצמדת לפלוטו פעם שניה (הראשונה היתה ב 11.12)

29.12 יופיטר עובר לדגים 30.12 מארס הרמוני לסטורן 31.12 מארס מפעיל את ליקוי החמה מ 4.12 . זהו זמן מאוד לוחמני ברמה העולמית וגם במדינה שלנו. כולנו בפגישה עם האופל שבתוכנו , כוח החיים שבתוכנו זנב הדרקון הוא מקום של אבדן , יכולת לחדור לעומק ולמצוא את האוצרות לשאול את עצמנו: איך אנחנו מוזנים? אם הכל נהרס, מה נשאר לנו במרחב הגבוהה? אייך להתגבר על העצב של האבדן. למצוא את התשוקה בדרכים אחרות להרשות לעצמנו להיות מחוברים לטבע המיני, לגיבור המגנטי לתדר החושני שלנו. במערכות יחסים. חיבור לעוד כנות . הסכמה לדבר אינטימית. להרגיש הכל גם את החשיכה.....

**בהסתכלות לעתיד בלתי נודע, נלמד לנהל שיחה בין החלקים של הדימיון לחלקים הפרקטיים.


דרך הכרה בצללים שלנו, דרך הבקעים שנוצרים דרכם נכנסת ההבנה של המציאות הנחבאת במעמקי הפסיכה שלנו.

אנחנו עוברים טלטלה פנימית. שקטה ועם זאת סוערת במערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם העולם.

להיכנס לפלוטו וונוס נצמדת אליו, יש צורך להבין לעומק את סיבות החיים שלנו כאן, אלו שיוצרות אבולוציה אנושית, וזה לא באמת נעים או נוח. זאת חוויה שמעצימה את הנגיעה במעמקים.

הרגישויות שלנו, באוצרות הייחודיים שלנו שהחיבור אליהם נקנה בהסכמה למות.

לתת לזהות והתדמית אליה אנחנו מחוברים, רשות לעבור תהליך אלכימי משנה צורה.

אנחנו נכנסים למרחב לא ידוע, שעשוי להוציא החוצה צללים עקרביים כמו אובססיות, פחדי מוות, קנאה, צרות עיין, קרבנות, מניפולציות רגשיות ככלי שליטה באחרים. וכאן אנחנו צריכים להבין מה מניע אותנו למקומות האלו על אלו נעבוד לעומק ונגלה עוד עומקים והיבטים בסדנת ונוס הקרובה שתכלול גם תחזיות לכל 12 המזלות זה קורה ב 27.12.2021 בשעה 19:30 באמצעות הזום . העמקה תחזית בוידאו שכנוריאל בהיר - שאמנית מהכוכבים