תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

יומנו של מתעורר | איך גברים יכולים לסייע בתהליך ההתעוררות העולמית באמצעות אנרגיה מינית | פרק 20

עודכן: 10 באוק׳ 2021


לזכר יש רצון מאוד חזק, זה מתבטא בשינויים פיזיים בגוף שלו בזמן שהוא מעורר מינית - אתם יכולים לנחש איזה איבר בגוף הזכרי מתחיל לגדול כאשר יש רצון חזק.


כל כך חזק שהוא מייצר זרעים שעולים במעלה הנרתיק ומגיעים אל היעד הנכסף - רק הטוב ביותר מגיע לשם.

בגלל זה אותו איבר נקרא גם 'זין', כי הוא חמוש בכח החיים, הנשק של האדם להגן על קיומו ולהתרבות.


בהוצאת זרע מהגוף יש ביטוי אנרגטי מטורף היות ומדובר בכמויות אדירות של 200-500 מיליוני חלקיקים של רצון שברגע אחד מתפוצץ לעולם כדי לזרוע חיים. קראו את תחילתו של ספר בראשית - הרצון הוא בריאה מאוד חשובה של האור, הוא הוביל לבחירה להתפוצץ להרבה מאוד חלקיקים קטנים שמהווים את היקום. אותם חלקיקים מחוברים יחדיו בתדרים שונים היות והמקור של כולם הוא אחד.


מה קורה בתהליך ה-'גמירה' ולמה יש גורמים שמנצלים את זה?


1. בגיל ההתבגרות המינית בסביבות גיל 13, משתחררת האנרגיה המינית בנשמת האדם (קראו את טקסט 16 שמדבר על כוחו של המספר 3). זה אומר שנערים מתבגרים מתחילים לחשוב מחשבות מיניות בחלק גדול מאוד מהיום שלהם, פשוט כי מתחילה לבעור בהם אנרגיה שמעוררת בהם את הרצון לחקור, לגלות, לטעום ולחוות את עולמם. להבין את מהות קיומם.


2. לכן יש מסרים מיניים רבים כל כך בכל מקום כדי להטמיע בהם מציאות מסוימת. זה קורה החל מסדרות ילדים ועד לקליפים 'תמימים' של כוכבי נוער – בטקסט מספר 5 הסברתי את המסרים התת-הכרתיים שיש בקליפ Watermelon Sugar.

אדם שאינו ער (ובמיוחד נער בגיל ההתבגרות) לא שם לב שהאבטיח הוא למעשה פות של בחורה. במבט-על הקליפ רווי במסרים שנועדו לעורר את החשק שלנו למין ולהאיץ את ההגעה לבגרות מינית של אלו שטרם הגיעו לשם. הקליפ עצמו הוא כמו סרט פורנו - כולם על כולם. אני בחרתי להביט במניפולציה הזו ולבחור להיות טוב יותר ממנה.


3. האנרגיה המינית משחררת תדרים מטורפים שמשפיעים מאוד על המציאות מסביבנו ולכן יש גורמים שמאוד מעוניינים לקצור אותה(=לנצל אותה לטובתם). אם עוד לא הבנתם, יש כאן מלחמת תודעה כלל-עולמית על ה-'תדרים', שהם תפיסות העולם שמארגנות את החברה ומעצבות את חיינו (ראו טקסט 14 שמדבר על התדר וחוקי הבריאה).

המניפולציה מופעלת עלינו בכל דרך שנוכל לדמיין על-מנת שניצור תפיסות עולם (=תודעות קולקטיביות) המבוססות על תדרים נמוכים כמו פחד, פילוג, הוזלה של גוף האדם, בורות ושנאת האחר. מול התדרים הנמוכים נלחמים כל המתעוררים, כל אחד בשדה ההתעוררות שבו הוא נמצא (ראו טקסט 7 שמדבר על מה זה אומר 'להתעורר').


4. מחקרים מראים כי "בסך-הכל פולט הגבר במהלך חייו כ-7,200 פעמים בממוצע, שהם כ-60 ליטרים זרע ו-2,000 פליטות מתוך אלה מתרחשות בעקבות אוננות". מדובר בכמויות אדירות של אנרגיה מבוזבזת כי גורמים רבים רוצים שתבזבזו אותה ותהיו כנועים, עייפים ומרוקנים.


רוצה הוכחה שרוצים את הזרע שלך? שים לב לקליפ הזה:

Call Me By Your Name של Lil Nas X – MONTERO.


לא, זו לא רק אומנות,

זו אמת.


הקליפ מספר את הסיפור במלואו: הפיתוי של הנחש מתחת לעץ הדעת טוב-ורע (זה השטן), הרדיפה שלו אחר האדם בכל מקום, הצלחת הפיתוי, הברית המינית שנחקקה ביניהם (נשיקה בשפתיים, ליקוק של הרחם), הכליאה של האדם וההתייחסות אליו כצעצוע, הפיתוי של האדם לרדת שוב ושוב בתדר עד לגיהינום עצמו, הסקס עם השטן (בעילה, השתלטות, כיבוש האדם) הרצח של הגוף המיותר וההשתלטות על הגוף החדש.