תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

יומנו של מתעורר | איך הפחד משפיע על הגוף שלך | פרק 23

עודכן: 10 באוק׳ 2021
הרגשות הדחוסים המובלים על-ידי הפחד משפיעים על גוף-האדם ברמות שעולות על כל דמיון. הם מכווצים את השרירים, מדביקים את הגוף לעצמו, מחלישים את המערכת החיסונית, גורמים לדיכאון ולתחושת תקיעות, ובעיקר משאירים את האדם במצב תודעתי בו הוא נותן את הסמכות לאחרים חיצוניים שמציגים את עצמם כיודעים יותר טוב ממנו מה טוב עבורו.


זה מחליש, מרעיל ומפרק את הגוף שלנו מבפנים ואנחנו נדרשים לשים לזה סוף.


אני התעוררתי בבום אחד גדול (ראו טקסט 3 שמספר על הלילה האפל של נשמתי). בתקופה מאוד קצרה נחשפתי לרמות המניפולציה שקיימות בדת כמערכת שליטה, האוכל המהונדס, הריסוסים שמזהמים לנו את האוויר בכוונה, המים המטונפים שחוסמים לנו את בלוטת האיצטרובל והקשר עם המקור, התקשורת הבוגדנית והמגויסת לשנאת האחר, הסחר העולמי בילדים ומירוץ העכברים אחר הכסף שדואג שנהיה כנועים ומותשים עד שנמות.


ראיתי את המניפולציה אל מול עיני, בכל תחומי החיים, ובבת אחת יצאו ממני כל כך הרבה רגשות דחוסים שגרמו לי לא להרגיש את הגוף שלי לכמה ימים!

ברגע שהבנתי את המניפולציה, הסתכלתי עליה באומץ ובחרתי לא להסכים איתה – היא הפסיקה להשפיע עליי. הסוויצ' הזה מקליל את הגוף ברמות שקשה לתאר במילים ומכניס את הגוף עצמו לתהליך של 'עליה'.


כל מי שקורא אותי נמצא כבר בשלב הזה, אחרת זה לא היה מעניין אתכם בכלל. זה אומר שברגע שנכנסים אליכם תדרים גבוהים יותר (בין אם זה אהבה ואחדות או הבחירה שלך לבטל את ההשפעה של תדרים של פחד ושנאה עליך), כל הגוף מתחיל להשתנות.


זה גורם לסימפטומים פיזיים כמו:

1. עפעפיים מרצדים, כמעט ללא הפסקה. זה בגלל שתנועת הרוח מהירה יותר מהגוף הגשמי, לגוף לוקח עוד קצת זמן להשלים את הרטט הגבוה שמובל על-ידי הרוח וזה משתקף ברצון של השריר המהיר ביותר בגוף(עפעף) לזוז מהר יותר.


2. חוסר שינה או ערות קיצונית. כאשר אנחנו נחשפים לכמויות המידע העצומות המוסתרות מאיתנו זה גורם לנו לבעור כמויות ידע כל היום ולעיתים גם כל הלילה. התודעה עובדת שעות נוספות, עושה את החיבורים בין כל הדברים שכבר חוויתם לפני ש'התעוררתם'. הזהרו בבקשה מ-'לגמוע' את כמויות הידע מהר מדיי, למען בריאותכם. נדרשת תקופת 'הטמעה' בין כל המידעים כדי שנוכל להתקרקע ולנווט בין העולמות בתוך הפיצול.


3. צימאון וכמיהה בלתי פוסקת למים – הגוף שלנו מורכב ברובו ממים, מים מוליכים תדרים ומטענים של יונים חשמליים והם עוזרים לגוף 'להתכייל' אל הרטט הגבוה שאתם מתחילים להחזיק אחרי שהעפתם מהסיסטם שלכם את השפעתה המרעילה של המניפולציה.


4. חלומות חדים, עייפות, מיגרנה, בחילות, פריחות, חצ'קונים, ימים של רעב או ימים שאין בכלל רעב, חוסר החלטיות וחוסר חשק מהעבודות השגרתיות של ה-'מטריקס'. מיליונים בעולם עוברים את זה כרגע. הכל מאוד מאוד טבעי ומשקף את השינוי שהגוף עובר כאשר התדרים בו משתנים כי אנחנו מחזיקים יותר אור בגוף שלנו יותר מאי-פעם. להרחבת התודעה בנושא מומלץ מאוד לעקוב אחר לורי לאד ביוטיוב, מלווה רוחנית מדהימה בכל תהליך העלייה הגופנית והתודעתית.

https://www.youtube.com/channel/UCXxn1HpP2HYaRjgqf1MXx0A


5. גם לגוף שלנו יש שדה אלקטרו-מגנטי שמושפע מאוד מתהודת שומן (ראו טקסט 15 (https://t.me/olamhaba/31)) ומקרינות קוסמיות שהולכות ומתגברות מאוד מאז ההתמזגות הקוסמית שהתרחשה בין צדק לשבתאי ב-21/12/20. הקרינות הסולאריות, שהן אור קוסמי אינטיליגנטי, נכנסות להילה שלנו ומשפיעות על ה-DNA שלנו מבפנים. השינוי וההרחבה של סלילי ה-DNA גורם לעלייה גבוהה יותר בתדרים ולחוויה של רמות גבוהות יותר של מודעות ואינטיליגנציה. לכן אתם תתחילו לראות יותר ויותר את המניפולציה – היא כבר לא עובדת עליכם.


באותו אופן, החיסונים מפעילים מניפולציה על תאי החלבונים בגופכם, מה שבסופו של דבר מעכב את תהליך ההפעלה, הריפוי והשדרוג שעובר ה-DNA שלכם באמצעות קרני-השמש וכך גם מעכב גם את ההתפתחות התודעתית שלכם. אם אתה רוצה להצטרף לשלב הבא בהתפתחות האנושית כדאי לך להתרחק מזה.


אם 'התעוררת' למניפולציה הזו אחרי שכבר לקחת את החיסון, אל דאגה, סמוך על הגוף שלך שיעשה את העבודה ויוציא את הרעלים האלה ממנו. בתדרים הגבוהים הרעלים האלה לא מסוגלים להתקיים, הגוף מפרק אותם ודוחה אותם לפני שהם מתממשים במערכת ולכן אתה רק צריך לדאוג להיות בתדר גבוה ולא לתת לפחד להשתלט עליך. זה תרגול יומיומי אבל יש לך את הערוץ הזה כדי לפתח את שרירי-הלב שלך.


בחוויה האישית שלי, הבנת המניפולציה בעיקר שינתה את התפיסה שלי לגבי פחד. פחד מהקורונה, חשש מהעתיד, דאגה לבריאות שלי, פחד מהעתיד הכלכלי שלי. אני מתנהג וחי את חיי כאילו הם שלמים באופן נטול מאמץ, ומיום ליום אני מגלה שהם אכן כאלה – פשוט כי אני מבין שמה שקובע במידה רבה את המציאות שלי הוא היכן אני בוחר למקד את תשומת הלב שלי.


אבל, מדי-פעם, אני מתנסה במה שמכונה תסמונת ה-'תרנגולת': זו תסמונת שמיוחסת לתופעה עצבית, על פיה הגוף כרות-הראש ממשיך להתרוצץ כאילו משהו נמצא עדיין תחת שליטה. זה קורה לזמן קצר ואז המערכת העצבית תופסת שהעוף מת באופן רשמי. בדיוק כך גם קורה לי לפעמים.

פחד הא ישות שאני לא מעוניין בה בחיי ואני מסלק אותו באופן מודע והחלטי, אבל מדי פעם מערכת העצבים שהייתה כפופה לפחד במשך רוב חיי, עדיין עשויה להמשיך ולהתנהג זמן-מה כאילו הייתה נתונה עדיין לשליטתו.


אני מתכוון לפחד המונע מתוך מניפולציה ולא מתוך פחדיו של ילדי הפנימי הדורשים התייחסות רכה ומיוחדת. ב