top of page

יומנו של מתעורר | איך להבין את המניפולציה שמייצרת בגוף שלך פחד ומחלישה אותו מבפנים | פרק 22

עודכן: 10 באוק׳ 2021


מזה עידנים אנחנו במלחמת חילופי קרינות בין אלוהים ובין 'היצר הרע' (חלק קוראים לו השטן או לוציפר, ראו הרחבה בטקסט 20. בשנים הקרובות המלחמה הזו תוכרע ותגיע לסיומה. אנחנו, כבני-אדם שחיים על הפלנטה, חווים על בשרינו בעיקר מאז פרוץ הקורונה את עליית המדרגה של המאבק אחר השליטה ב-'תדרים', שהם תפיסות העולם שמארגנות את החברה ומעצבות את חיינו (ראו טקסט 5 שמראה איך הנדסת תודעה נעשית על מיליונים דרך קליפים 'תמימים'). קל מאוד לשלוט בבני-אדם באמצעות רגשות בעלי תדר נמוך וחשוב שתכירו את זה כי זה יעזור לכם להרחיב את התודעה שלכם על ה-'מטריקס' שמתפוררת מסביבנו.


ה-'מטריקס' היא רשת של מערכות שנועדו לשמור עלינו בשליטה, בכניעה, בבורות ובפחד והיא חולשת על כל תחומי החיים.


ככל שההתעוררות הגדולה של החברה האנושית הולכת ומתעצמת, כך גם מתגלה לעיני האנושות מימדיו המטורפים של עולם התעתועים שכולא את האדם בתודעת האסיר (ראו טקסט 1 על משולש הון-שלטון-תקשורת). המניפולציה מופעלת עלינו בכל דרך שנוכל לדמיין על-מנת שניצור תפיסות עולם (=תודעות קולקטיביות) המבוססות על תדרים נמוכים כמו פחד, פילוג, הוזלה של גוף האדם, חמדנות, בורות ושנאת האחר. מול התדרים הנמוכים נלחמים המתעוררים, כל אחד בשדה ההתעוררות שבו הוא נמצא (ראו טקסט 7 שמדבר על מה זה אומר 'להתעורר' ועל הפיצול בין העולמות).


למה כל כך חשוב להבין את המניפולציה?


רק אחרי שמבינים שנעשית מניפולציה על הלב שלנו, אפשר להתחיל ללמוד לפתח שרירים להתמודד מולה.

הכל מסביבנו הוא אנרגיה ובנוי בצורה של גלים, רטט של תדרים, הכל זז ובתנועה במרחב.

יש כל כך הרבה סוגי אנרגיה שאנחנו לא רואים אך עדיין משפיעה עלינו: גלי WIFI, קרינה סלולארית, גלי סאונד, קרינות קוסמיות שמגיעות מהחלל, תזוזת השדה המגנטי של כדור הארץ, תכניות טלוויזיה, סרטים, שלטי חוצות, וויבים של אנשים שיש איתם חיבור נשמתי או גם כאלה שממש לא באים לנו בטוב שזה כואב בגוף.


הסרטון הבא יראה לכם בבירור איך גלי סאונד, שהם תדרים קוליים ברמות שונות, משפיעים על החומר הפיזי במרחב. הניחו רמקול מתחת למשטח חלק, השמיעו בו מוזיקה מסוימת – וחלקיקי המלח שהונחו על המשטח החלו מסתדרים מעצמם בצורות שונות המותאמות לאותם גלי קול!

https://www.youtube.com/watch?v=Q3oItpVa9fs

(36 מיליון צפיות, כדאי לך)


אלברט איינשטיין גילה את זה כבר ממזמן:

"הכל הוא אנרגיה וזה כל מה שיש. התאם את תדר האנרגיה למציאות הרצויה לך, ולא תוכל אלא לקבל את המציאות הזו. זו לא פילוסופיה, זו פיזיקה".


איינשטיין גילה שאם אנחנו מצליחים לשמור עלינו ועל התדר של המטרות שלנו באותו "מישור" –הן יתממשו בעולמינו. הוא למעשה גילה את חוקי הבריאה האלוהית (ראו טקסט 14 שמדבר על החוקים האלוהיים דרך סיפור תל-אביבי).


האם אתם מבינים את ההשלכות שיש לגילויים כאלה?

1. הומצא מכשיר שיודע לרפא כל מחלה שהיא בעזרת תדרים, לשים סוף לכל המחלות. אבל חברות התרופות מעוניינות שנהיה חולים כרוניים שתלויים בהן כדי לא למות, לכן ההמצאות האלה הוסתרו מהציבור. כך גם הוסתרו מאיתנו אלפי פטנטים שבמקור יועדו לטובת האנושות כמו אנרגיה חופשית (כן, חשמל חינם), מיטות רפואיות, תחבורה מהירה ותקשורת מתקדמת. לצערי המצאות אלה נלקחו בכח והוסבו לאמצעי-מעקב אחר הציבור ולשימוש תעשיית הנשק העולמית, אך גם זה ייעלם מן העולם כאשר המלחמה האחרונה תוכרע על-ידי כוחות האור.


אם את-ה יוצא 8200 קרוב לוודאי שתרמת בכישוריך המופלאים שהושקעו בלא ידיעתך בשכלול הכלא שהאנושות נמצאת בו, והכל בשם 'הקדמה' וה-'גאווה הישראלית'. אין מה לקחת באופן אישי, כדאי שתכיר במניפולציות שנעשו עליך כדי שתוכל להבין שנוצלת ואז גם לבחור מחדש לנתב את כמויות הכישרון שהתברכת בו לטובת האנושות.


2. הבינו שרגשות (E-MOTIONS) הם למעשה אנרגיה שנמצאת בתנועה (Energy In Motion) ואפשר לבצע עליהם מניפולציה באמצעות תדרים (גלי קול) או תמונה שמייצרת רגש מסוים בגוף(לכן קיבלנו מאלוהים את הדיבר הראשון כדי למנוע מצב זה).

בצורה הזו הבינו שהרגש של הפחד הוא הרגש שמניע מול הרגש של האהבה, מכיוון שפחד הוא רגש כל כך נמוך ודחוס שהוא השורש לכל הרגשות האחרים שכולאים את האדם ומונעים ממנו לחשוב בעצמו.


כאשר אתה גורם לאדם לפחד הוא יעשה את כל מה שתגיד לו: להסתגר בבית, לשים סמרטוט על הפנים, להילחם במלחמות, לצרוך מוצרים מסוימים או להתנהג בצורה מסוימת כמו להסכים להזרקת חיסון לא ברור מבלי להתעניין על הסכנות שלו. כך למשל, מגיפת הדמה המומצאת שאנחנו חווים כעת היא הדוגמא החיה למניפולציה שנעשית על האדם שמפחד למות ולחדול מלהתקיים (זכרו שאי אפשר למות באמת, העולם הוא שלב אחד מתוך רבים במסע הנשמה).


איך הפחד משפיע על הגוף שלך ומה קורה לו שאת-ה מפסיק-ה לפחד?

זה בפרק הבא.


נכתב בתאריך 8.5.21


לערוץ הטלגרם 'יומנו של מתעורר'
150 צפיות0 תגובות

שימרו והגנו על בריאותכם עם

נוגד החמצון החזק ביותר בעולם

אנטי מיקרוביאלי ואנטי דלקתי

bottle-and-box326x440.png

צבע הכסף

386010_2-666514694.png
Paybox.jpg
bottom of page