תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

יומנו של מתעורר | ספירלות גל הזמן ונקודת המפגש בין העולמות | פרק 26

עודכן: 16 בספט׳ 2021


מטרתי תמיד תהיה להרחיב את תודעתכם תוך הקפדה על דיוק וניסוח. יחד עם זאת, חשוב לי להגיד בבירור שזוהי האמת שלי במסע החקירה האישי שלי על מהי 'אמת'. לפעמים תתחברו יותר ולפעמים גם פחות. זהו חלק בלתי-נפרד מהמסע המשותף שאנו עוברים יחד :)


הטקסט הזה מציג בפניכם את מה שגיליתי על שני צירי-זמן מרכזיים שמתקיימים בפלנטה.

אני מרחיב כעת על טקסט 9 שמספר על ניסיונות לנתק את הקשר של האנושות עם המקור ועל כך שאין באמת 'זמן', אלא שהמושג 'זמן' הוא בסך הכל אוסף של מספרים, כי המספרים הם שפת היקום :)


ספירלות גל הזמן

כדאי לצפות בסרטונים המתורגמים של יעל רמון כדי להבין את ההקשר לעומק. יש עוד הרבה תכנים מעניינים בערוץ שלה כאן.

כאן חלק 1 ולחצו כאן לחלק 2.


בסרטונים רואים כי ה-'זמן' בפלנטה מתחלק לשני צירים מרכזיים:

1. ציר פיבונאצ'י, צורת 6, תודעת 'המטריקס', שם רוצים להחזיק אותנו.

2. ציר הגביש (קריסטל), מבוסס על קוד הבריאה הראשונה. זו תודעת בראשית, צורת 9.

לכן למי שקורא אותי יש תחושה שהוא נמצא ב'זמן' אחר, בסוג של עולם אחר, מכיוון שאנחנו מזדהים כבר עם ציר-הזמן של תודעת המקור.


בקצרה: על הכוכב הזה, במשך זמן ארוך מאוד, פעלו שתי תכניות בריאה כשכל אחת מתכניות הבריאה יוצרת מציאות אחרת לחלוטין, עם גיאומטריה משלה, פיזיקה, חוקים וכו' והן למעשה חופפות זו מעל זו. התוצאה היא שאנו חווים את שתי תכניות הבריאה האלו בו-זמנית וזה גרם לבעיות רבות על הכוכב. הנקודה המעניינת ביותר היא הנקודה שבה הספירלות חוצות זו את זו.


ישנה הונאה חובקת עולם שמכוונת להחזיק אותנו ככל שיוכלו בציר-הזמן של פיבונאצ'י (צורת 6), הנמוך יותר, זה שיש לו סוף. אם נבחר בציר הזמן של ספירלת פיבונאצ'י, נישאר (אולי) כבולים לארץ ונפספס את חלון-הזמן לאפשרות 'לעלות' פיזית ורוחנית.


האם המספר 666 מוכר לך?


🦄 למטיבי-הלכת שבינינו (ואני מקווה שיש הרבה כאלה😉), העליתי מקורות נוספים שמרחיבים על הסרטון בערוץ הדיונים של הקהילה שלנו, שעלה לאוויר לרגל 800 רשומים לערוץ. תודה ענקית על זה❤️.

הלינק כאן. מוזמנים להצטרף ואנא שמרו על שפה מכבדת.


דוגמא לתודעת בראשית (צורת 9): יום הפטירה של הנסיך פיליפ.

במקרה הזה רואים את תודעת המקור באמצעות המספר 9. פורסם כי הנסיך פיליפ, בעלה בן ה-99 של ה'מלכה' אליזבת', מת ב-9 לאפריל 2021, שזה היום ה-99 לשנת 2021.

זו דמות 'ממלכתית' שאומרים שהיה צרכן גדול מאוד של אדרנוכרום וכעת 'סגרו איתו חשבון'.


האם יש בך את הבשלות לראות שאין דבר כזה 'מקריות' ושהכל מנוהל מתמטית?


לכן חוקי הבריאה הם אלוהיים, ללא פגם, לא שרירותיים, עובדים תמיד, מעל האדם. קראו את טקסט 14 (https://t.me/olamhaba/24) כדי להבין זאת במדויק דרך סיפור תל-אביבי שמרחיב על המושג 'תדר'.


נקודת המפגש

מוסבר בסרטון כי שתי הספירלות של צירי-הזמן חוצות זו את זו בנקודה 144, תוצאה של הכפלת המספר 12 בעצמו. המספר 12 מלווה את חיינו ברבדים שונים: 12 שעות, 12 חודשים, 12 שבטי ישראל וכו'.


יש גם מקורות שמדברים על 144,00 נשמות שיתגלגלו לכוכב ארץ כדי לעורר שינוי. זו התוצאה של 12 בריבוע של עצמו, כלומר 12 בחזקת 12.

לכן יום-טוב משה במיזם שלו, 'מהפכה בשידור חי', מדבר על 144,000 משתתפים כמספר המהווה מסה קריטית לשינוי. כנראה מתבסס על נקודת המפגש הזו.

בסרטון הזה הוא מספר על המיזם: לחצו כאן.


אנו לא יודעים בוודאות מתי נקודת המיזוג הזו תתרחש (בסרטון אמנם מדובר על נובמבר 2023 אך בשום-אופן לא להיצמד לתאריכים).

הכל קו