תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

ירח חדש בעקרב - גילויים, מסתורין, טלטלות וליקוי | תחזית אסטרולוגית נובמבר 2021 | נוריאל בהיר


הדו"ח האסטרולוגי של נוריאל בהיר לייב


אלוהה כוכבים זורחים

נובמבר 2021 הגיע, וזה כמעט בלי נתפס להבין, שכבר כמעט שנתיים מאז החלה התרחשות הקורונה, וחלקנו רק עכשיו מתחיל לזהות ולהבין את נוכחותה של התרחשות גדולה בהרבה, מעל ומעבר לכל מה שיכולנו לדמיין כ "התעלותה של הפלנטה", המראה לנו שאין התעלות למרחבים חדשים ללא פירוק מוחלט של מה שלא עובד יותר.


יתרה מזאת, החדש איננו יכול להיווצר עם רמת התודעה שיצרה את המצבים המעוותים בחיינו. לכן אנחנו חווים עכשיו כזאת תדהמה מחשיפת מבני התודעה המופעלים אצל רובינו על טייס אוטומטי, כאלו שהשתרשו אצלנו ברמה של העברות דוריות, מאבות לבנים, מאמהות לבנות וכמובן גם הפוך...


שנה וחצי של ציר הדרקונים שהזנב בקשת והראש בתאומים הנחו אותנו להבין שאנחנו צריכים לשחרר את תודעת ה"יודעי כל" של המוסדות האקדמאים ונושאי התארים למינהם, ולאפשר בחינה מחודשת של מידע על בסיס של שאלת שאלות, הטלת ספיקות וחקירת האמת. מרקורי הוא (עדין) שליט ראש הדרקון שבתאומים.


הנסיגה האחרונה שלו התחילה ב 7.9 והסתיימה ב 18.10. מרקורי יצא מטווח הצל רק ב 3.11 , וזאת לאחר היבט שלישי ואחרון של ריבוע מאתגר לפלוטו שליט מזל עקרב, הנמצא במזל גדי משנת 2008.

ב 4.11 בשעה 23:13 זמן ישראל מתרחש מולד הירח החדש במזל עקרב. השמש והירח צמודים בעקרב ונמצאים בדיוק מול אורנוס שבשור. ונוס שליטת מזל שור נמצאית בזמן הזה על הגלקטיק סנטר בקשת.

השידור הגלקטי מחבר אותנו להבין אהבה כלמידת הערך האישי שלנו. יום אחרי המולד 5.11 ונוס עוברת לגדי ומרקורי עובר למזל עקרב.

אנחנו כבר רואים שמרקורי הולך לשחק כאן תפקיד משמעותי מאוד. הוא היה בהיבט אקטיבי (אחרון לעכשיו) עם פלוטו ויגיע לצמידות עם מארס ב 11.11.

מארס ופלוטו שניהם שליטי מזל עקרב. הצמידות בין מרקורי למארס בעקרב, מתרחשת עם היבט דיסהרמוני לסטורן (שהוא שליט גדי בו נמצא עכשיו פלוטו שליט ראשי של עקרב) ב 13-14.11 יצור מרקורי היבט מולות לאורנוס (שליט דלי בו נמצא סטורן) ב 17-18.11 יצור מארס היבט מולות לאורנוס.


במולד עצמו

לילית 150 למולד – הצד האפל של הירח, החלק הבלתי נראה החלק הבלתי מודע, שפתאום קופץ החוצה – בתאומים זה קשור למידע ותקשורת.....יתכן גילוי סקנדלים מיניים ידיעות לא נוחות...... שוק, פתאומיות, שינויים 6 פלנטות במזלות קבועים.

שמש ירח בעקרב מול אורנוס בשור. הרגשות גואים והאנרגיה האורנית באה להעיר אותנו – שור זה האדמה והכסף והאספקה והמזון ההשרדות אנשים עם כוח וכסף ומיניות ופשעים הנקשרים לאלו.


רעידות אדמה בכספים - כלכלי רעידות אדמה והתפרצויות געשיות סודות שמתגלים, אמת שנחשפת חקלאות, אספקת מזון, אספקת דלק עליית מחירי חשמל אקסטרים במזג אויר מינואר שינוי הדרקונים עקרב שור מזון, השרדות, הזמנת מזון , חזרה לפשטות, גידול מזון בבית כוח, השפעות, השקעות, משכנתאות, וסודות בהקשר לאלו.

מארס בעקרב ומרקורי – מילים כועסות על צדק, שיוויון הפעלה חזקה דרך מילים. פלוטו שליט עקרב, הכוח הקולקטיבי - סטורן עוצר ניסיון לחסום אותנו, צבא ......ואז מארס עובר קדימה 17.11

מארס מול אורנוס – התפוצצות שאי אפשר להתכחש לה. הירח בטלה 14.11-16.11 צמידות לכירון ואז לאריס , מפעיל שוב ריבוע פלוטו – הפגנות וכעס של הציבור אנחנו הולכים לדרמה גדולה ביותר ..... לנשום. זה קולני, כאוטי, אבל הכרחי.


***משבר בתודעה – במחשבה- בפסיכולוגיה –באמונות בדת, בסמכויות .....זהו רבע אחרון של מחזור פלוטו מארס ששניהם נעים קדימה – זוהי מלחמת השרדות האנושות, האדמה, ההפעלה של האנרגיה מול הסופות והסערות.

עקרב נקשר למערכת הפסיכולוגית שעוברת טלטלה שור שולח אותנו לפשטות.


זה הזמן לסדרי עדיפויות חדשים. מה מזין אותנו? רוחנית, פיזית, חברתית . מה מאפשר לנו ביטחון? יש פה צורך לעשות טרנספורמציה להבהיר כוונות , להבהיר מילים. להתשחרר מהצמדות לדברים שכבר אין בהם צורך.

הרגש העקרבי יכול להוות לנו גשר לפשטות השוורית אם נלמד לבטא באותנטיות את מה שבאמת חשוב לנו.


באהבה, נוריאל בהיר - שמאנית מהכוכבים


נוריאל בהיר - שאמנית מהכוכבים