תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

ירח מלא בדגים , סיומים והמעברים הבאים | נוריאל בהיר


הדו"ח האסטרולוגי של נוריאל בהיר לייב


אלוהה נשמות מאירות וכוכבים זורחים

ב 21.9.2021 בשעה 2:56 לפנות בוקר זמן ישראל ו 12:56 זמן החוף המערבי ארה"ב – יזרח ירח מלא ב 28:13 מעלות של מזל דגים – כפסע של מעלה ושלושת רבעי

מהכניסה הראשית לגלגל החיים האסטרולוגי – הזודיאק – ב 0 טלה.

ב 22.9.2021 בשעה 22:22 בערב זמן ישראל ו 12:22 זמן החוף המערבי ארה"ב, תעבור השמש ל 0 מעלות מאזניים ויחול ה אקוינוקס – יום השיוויון הסתווי.

*הרחבה על היום הזה אעשה בלייב מהכוכבים שישודר בפייסבוק בשיתוף עם חני יזרעאלי נוי ב 21.9.2021 בשעה 21:00 וכולכם מוזמנים באהבה.


בעת הירח המלא בדגים, הנשלט על ידי נפטון, ושליטו הקדום יופיטר, השמש נמצאית ב 28 מעלות בתולה.

מזל בתולה נשלט על ידי מרקורי – ומרקורי? הוא בצל, במאזניים, צמוד לספייקה כוכב האלכימאים, ובהיבטים: הרמוני ליופיטר, דיסהרמוני לפלוטו. ו 150ל נפטון והירח המלא.

מה המשמעות של זה? תכף תגלו.

רק עוד קצת מידע: תוך זמן קצר עובר הירח לטלה ולשליטת מארס.

ומארס? נמצא במאזניים, ככה שהירח יעבור מולו, ינוע לכיוון מולות עם כירון תוך היבט הרמוני שנבנה בין מארס לסטורן, ובין מארס ללילית וראש הדרקון בתאומים.

זהו משולש אויר הרמוני אלא ששליטת המרחב בו נמצא מארס היא ונוס והיא נמצאית בעקרב בהיבט 150 מדויק לכירון, ודיסהרמוני לסטורן, תוך שהיא נערכת למעבר מול אורנוס שבשור.


ועכשיו, בואו נפרק את המידע הזה, והמסרים: הירח, הלבנה, היא אנרגיה נשית, אימהית, קולטת, אוצרת מידע, זכרונות, עומק ושורשים הנטועים בבסיסי חיינו לדורי דורות.

מזל דגים הוא המזל המסיים והמכיל את אנרגיית כל המזלות, מזל מים עם אנרגיה נקבית, אינסופית, חסרת גבולות, עומקים של אוקינוס וגבהים של הרקיעים.

כמו בכל מרחב, נוכחות האנרגיות הגבוהות ביותר וגם הנמוכות ביותר האורות והצללים.

במזל דגים ובמגעים עם נפטון, הצללים יכולים להתבטא בשקרים, בתעתועים, הרעלות, הצפות, הן רגשיות והן פיזיות ממש, סערות באוקינוסים, ועוד.... החיבור לתדרים הגבוהים מאפשר מגע עם האלוהי, המוזיקה, האומנות , הריקוד השמימי, חיבור להדרכות ולמלאכים השומרים, ידע אינטואטיבי של הענקה וריפוי, אהבה מהלב וראיית היופי היקומי.

אנחנו בשלהי תקופת עידן הדגים והצורך להשתחרר מהתבניות ההרסניות של התקופה הפטריארכלית של שליטה באמצעות אשמה, "איכפתיות", "אחריות חברתית" וצדקנות, קורבנות ואין אונים, הוא מהותי על מנת שנוכל להתקדם.

המצפן היקומי, ראש הדרקון, יסיים בינואר 2022 18 חודשים של שהות בתאומים. 18 חודשים בהם הונחנו לנוע מתודעת הזנב לכיוון הראש.


מהצללים של מזל קשת לאורות של מזל תאומים.

לקחת איתנו את המתנות מהאור הקשתי ולהשתחרר מצללי התאומים.

מרקורי שליט תאומים, עשה השנה נסיגות במזלות האויר הקשורים כל אחד מהם באופן ייחודי, לתודעה וחשיבה, הבנות גבוהות, תקשורת ויחסים.

בכל אחת מהנסיגות קיבלנו הזדמנות, לחשוב שוב, להבין מחדש, להגמיש את התודעה, לשאול שאלות, להיפתח לעוד מידע......מה עשינו עם זה? האם פרצנו דרך להשתחרר מתודעת הזנב שבקשת? תודעה שנצמדת ל "יודעת כל", שנצמדת לתארים כמדד לפסיקה ולחוכמה, שנצמדת ל"אקדמיה" לבתי המשפט, לחוק נטול צדק (בהתבטאויות השליליות של הקשת)?


בעת מולד הירח של ראש השנה, היה מרקורי במעלה 10 מאזניים אליה יחזור בנסיגה.

זה אומר שהחל מ 7.9 מרקורי "נכנס לצל" הנסיגה. כשמרקורי בצל, נפגוש את מה שהביא אלינו, עוד פעמיים לבחינות מחודשות. ההתרחשות הזאת התחילה ב 7.9 ותסתיים ב 2.11.

הנסיגה עצמה תחל ב 27.9 ותסתיים ב 18.10. באותו היום ממש, גם יופיטר (שליט זנב הדרקון שבקשת) יוצא מנסיגה ב 22:16 מעלות דלי. *ליקוי חמה אחרון על ציר תאומים קשת והדרקונים יתרחש ב 4.12.


נחזור למרקורי.

במפת הירח המלא וב 3 הימים לאחר מכן, הוא יוצר דיוק זוית מאתגרת לפלוטו שעדין נסוג בגדי ונמצא מול אריס שבטלה.

עימות אריס אלת המדון והכאוס (ואחותו של מארס אל המלחמה) עם פלוטו שליט השאול הוא זה, שניתן ליחס לו את הכוח המוציא אנשים לרחובות לדרוש את זכויותיהם שנרמסו.

הירח המלא העוצמתי והרגשי בדגים עוזר לנו לראות בעניי הרוח. לקבל בהירות מרצה גבוהה יותר של תדרים.

איזה מעגלי ניתוק מהעוצמה האלוהית, עלינו לשחרר.

חג שמח לכולנו באהבה ובחיבור לעוצמתנו האלוהית


נוריאל בהיר - שאמנית מהכוכבים