%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

מפרי בידוד בגרמניה יוחזקו במרכזי מעצר

הכתבה התפרסמה בעיתון New York Post בתאריך 18.1.2021


אזרחים גרמנים המסרבים להיכנס לבידוד לאחר חשיפה לנגיףCOVID-19 יוחזקו במרכזי מעצר, ואף תחת פיקוח משטרתי, כך על פי הדיווחים.

מדינת סקסוניה (Saxony), גרמניה, חוותה את אחת ההתפרצויות הקשות ביותר במדינה האירופית. גורמים רשמיים בה כבר אישרו תוכניות להחזיק מפרי בידוד בשטח מגודר במחנה פליטים, כך נכתב בעיתון "הטלגרף" (The Telegraph).

מדינה אחרת בגרמניה, ברנדנבורג (Brandenburg), מתכננת להשתמש גם היא באגף של מחנה פליטים.

לפי דיווח עיתון "וולט" (Welt), במדינה הצפונית שלזוויג-הולשטיין (Schleswig-Holstein), עבריינים חוזרים יישמרו באזור מיוחד בבית מעצר לנוער.

במדינה הדרומית, באדן-וירטמברג (Baden-Württemberg) יש שני בתי חולים עם חדרים המיועדים להחזקת אזרחים פורעי חוק, עליהם תשמור המשטרה.

מרכזי המעצר מיועדים לכלוא רק אזרחים הממשיכים להפר את חוקי הסגר, גם לאחר שנקנסו.

למדינות הוענקו סמכויות לכך על פי חוק "הגנת המחלות", חוק חירום שהועבר על ידי הבונדסטאג הגרמני בחודש מרץ וחודש במהלך חודש נובמבר, כך אמר ד"ר כריסטוף דגנהארט (Christoph Degenhart), מומחה למשפט מנהלי לעיתון "וולט ".


ג'ואנה קוטאר (Joana Cotar), חברת המפלגה הפופוליסטית "אלטרנטיבה לגרמניה", צייצה כי המעורבים במרכזים "קראו יותר מדי אורוול".

ג'ואנה קוטאר (Joana Cotar) , ציוץ מ- twitter

הכתבה התפרסמה בעיתון New York Post בתאריך 18.1.2021


תרגם: פנחס רוזנר

עריכה: עמית