%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

סלט ירוק | קנאביס רפואי


ד"ר וויליאם קורטני ראה למעלה מ -7,000 חולים שמצבם הרפואי המגוון סיפק לו השכלה שהובילה אותו להבין כיצד תזונה גולמית פועלת עם כל תא בגוף.


השכלתו הגבוהה של ד"ר קורטני החלה באוניברסיטת מישיגן עם תואר ראשון במדעי מיקרוביולוגיה. לאחר מכן קיבל תואר דוקטור לרפואה מאוניברסיטת וויין סטייט (Wayne State University) , והתמחות על שהותו בפסיכיאטריה במרכז הרפואי באוקיינוס השקט (California Pacific Medical Center) . כיום הוא חבר באקדמיה האמריקאית לרפואה קנבינואדית, באגודת המחקר הקנבינואידים הבינלאומית, באיגוד הבינלאומי לקנאביס כרפואה (international Association of Cannabis as Medicine) ובחברה לקנאביס קליני (the Society of Clinical Cannabis). הוא גם מעביר קורסים בהשכלה רפואית מתמשכת (CME) בקנאביס קליני.


ד"ר קורטני, הידוע בתמיכתו במיצוי עלי הקאנביס כתוסף תזונה, עזר להביא את לופוס קריסטוס, אשתו כיום, לנסיגה ממחלת הסרטן לאחר שנסעה לקליפורניה להיעזר בו. לקריסטן נאמר שלעולם לא יהיו לה ילדים, אך בסופו של דבר התחתנה עם הרופא הטוב. הם הולידו יחד שלושה ילדים.

CANNABIS INTERNATIONAL .org


תרגום וכתוביות: נועם דינר