%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

חיפוש

‫פלטפורמת דרכון החיסונים ‫היא אותה פלטפורמה ‫כמו של מערכת דירוג חברתי | ד"ר נעמי וולף


ד"ר נעמי וולף* יוצאת באזהרה הכי חמורה שלה מאז ומעולם בנוגע לדרכוני החיסונים.

היא רוצה להסביר מה הם בדיוק דרכוני החיסונים, מכיוון שלדעתה יש חוסר באזהרה מתאימה ‫בנוגע למה באמת הפלטפורמה הזו מייצגת.

כמנכ"לית של ‫חברת טכנולוגיה ה"דיילי קלאוט" (Daily Clout), היא נכנסת לפרטי הטכנולוגיה ומסבירה מה ההבדל בין הרשמה לאתר או לאפליקציה לבין דרכון החיסונים.


ההבדל העיקרי הוא שכאשר אתם רוצים להירשם לאתר או לאפליקציה, אתם יכולים לבחור לעצמכם משתמש וסיסמא ולהחליט מתי אתם מתחברים ומתי לא, בנוסף בשלב ההרשמה לאתר או לאפליקציה יש תנאים וההתניות, זה נראה אולי חסר משמעות, ‫אבל זה מאוד חשוב, ‫מכיוון שמה שזה אומר זה, שיש לכם בחירה, אתם אלו שמחליטים אם התנאים וההתניות מתאימים לכם או לא, ובמידה ולא אתם יכולים שלא להירשם כלל.

‫עם דרכון החיסונים, המצב שונה לגמרי,‫ כולם צריכים להשתתף כל הזמן כי אחרת לא תקבלו שירות או לא תוכלו לקנות מזון, לא יכניסו אתכם לסופרמרקט לקנות אוכל,‫ לא תוכלו להיכנס לפאב לפגוש את החברים שלכם, ‫לא תוכלו להיכנס למסעדה, לא תוכלו לטוס,‫ לא תוכלו לנסוע באוטובוס, לא תוכלו לנסוע ברכבת וכו'...

זה לא רק שאתם מאולצים להשתתף אלא ‫פלטפורמת דרכון החיסונים, היא אותה פלטפורמה, ‫כמו של מערכת דירוג חברתי, כמו בסין,

‫שמשעבדת מיליארד אנשים.

בגלל שאתם נדרשים לסרוק את זה הקוד QR בכל מקום שאליו אתם הולכים, אתם בעצם במעקב 360 במשך 24/7, המערכת תדע אליכם הכל, היכן אתם נמצאים - המערכת מאתרת אתכם גיאוגרפית, ואם אלו אנשים אתם נפגשים - גם הם הרי צריכים לסרוק את הקוד QR בדיוק כמותכם, ואז בעזרת AI שמחוברת למערכת ניתן לעקוב אחרי החיפושים שלכם כקבוצה, ולדעת מה קרה ברשת החברתית שלכם כקבוצה, וכקבוצה אתם יכולים להיות מנודים או הדירוג החברתי שלכם ירד, או שכולכם כעת תצאו חיוביים לקורונה בבדיקות שלכם... ‫אין שום דרך לערער על זה ובעצם תהפכו לאזרחים ממדרגה שנייה.


אנשים שניסחו הצעות לחוזים עבור מערכת דרכון החיסונים כמו "מיקרוסופט", אמרו במפורש ‫שהמערכת יכולה לשמור על אנשים

‫שהם "חיוביים" מלצאת מהבית. היא יכולה לגרום לזה לקרות על ידי כך שלא יהיה אפשרי עבורכם לרכוש כרטיס לאוטובוס, לרכבת, להזמין מונית או "אובר" וזה קורה עכשיו! זה לא בעתיד זה כבר כאן!


דרכון החיסונים הושק כבר עם "אפל-פיי" (APPLE PAY) ו"ארנק גוגל" (Google Wallet), מה שאומר שזה כבר מחובר למטבע הדיגיטלי, ועם מטבע דיגיטלי אתם יודעים מה יקרה אחר כך, אם אתם לא מתנהגים כמו "אזרחים טובים" האפליקציה תדע את זה וניתן יהיה לעצור את ההכנסות שלכם, להעלות לכם מיסים, והדרך היחידה שלכם להחזיר את המצב לקדמותו תהיה על ידי היותכם אזרחים טובים בחזרה ‫ולהתנער מכל הדעות המרדניות שהיו לכם.


‫דרכוני חיסונים זה הצוק, זאת התאבדות, זה הצעד האחרון‫ ואין דרך לחזור מזה אחרי שזה יושק - זה הקרב האחרון שעלינו להילחם ‫מכיוון שברגע שדרכון החיסונים יתקבל, ‫אין יותר התנגדות, אין יותר בחירה. תרגום וכתוביות: פנחס רוזנר

הסרטון מהלייב שלה בפייסבוק ( במידה ולא יוסר - נעמי כבר הוסרה כחמש פעמים מפלטפורמות ‫מאז שהתחילה להזהיר אנשים)

ד"ר נעמי וולף - בעלת מלגת רודס ללימודים מתקדמים באוניברסיטת אוקספורד ויועצת לשעבר לקמפיינים של קלינטון וגור, ומחברת של שמונה ספרי עיון רבי מכר על פי הניו יורק טיים, ד"ר נעמי וולף יוצרת חדשות ותכני דעת בעלי ערך עולמי עבור המדיה הדיגיטלית ועבור מפרסמים מזה 28 שנה.


B+ (1).gif
Patrion_edited.jpg
paypal_edited.jpg