%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%

מקום לדעת KNOWHERE

  

יו-טיוב, גוגל, פייסבוק, וטוויטר מבצעים את שריפת הספרים הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם,

בעודן משתמשות בכוחן כדי לקדם את הנארטיב השקרי ולהסתיר את האמת מאוכלוסיית העולם. את הסרטונים, הידע והמידע, שאדריכלי הסדר העולמי החדש לא היו רוצים שתראו - תמצאו כאן. 

קליפורניה עוצרת אצוות חיסונים של חברת מודרנה בשל "תופעות לוואי גבוהות מהרגיל"

הכתבה התפרסמה באתר RT בתאריך 18.1.2021

פקידי הבריאות בקליפורניה, ארה"ב, מבקשים מספקי החיסונים להפסיק שימוש באצווה של חיסון כנגד קורונה של חברת מודרנה (Moderna), לאחר שמספר גבוה במיוחד של תגובות שליליות נקשרו לאצווה.

אצווה מספר 041L20A, השייכת לחברת מודרנה חשודה כגורמת ל"מספר תופעות לוואי גבוהות מהרגיל" ויש להשהות אותה עד אשר תערך חקירה נאותה, כך אמרה המחלקה לבריאות הציבור בקליפורניה ביום ראשון (17.01.2021) .


אפידמיולוגית ממדינת קליפורניה, ד"ר אריקה ס. פאן (Erica S. Pan) אמרה בהצהרה כי "פחות מעשרה אנשים" סבלו "מתגובה אלרגית חמורה אפשרית" ונדרשו לקבל טיפול רפואי ב-24 השעות לאחר שהוזרקה להם האצווה הספציפית של החיסונים.

נראה כי כל האירועים התרחשו במרפאה קהילתית אחת, שם ניתנה לכולם אותה האצווה. האתר נסגר לאחר התרחשות רצף התגובות השליליות מהחיסון, מספר שעות לאחר מכן שב והמשיך במתן החיסונים עם אצווה אחרת.


"מתוך זהירות קיצונית ועל אף אספקת החיסון המוגבלת, אנו ממליצים לספקים להשתמש במלאי חיסונים זמין אחר", אמרה ד"ר פאן.


ב-17.1.20 נשלח מייל בו ד"ר פאן מציינת כי "קיימים פחות נתונים על תופעות לוואי הקשורות לחיסון של חברת מודרנה, אך מחיסון דומה ניתן לומר כי 1 מתוך 100,000 יחווה תגובה אנפילקטית, שהיא תגובה אלרגית חמורה".


אפידמיולוגית ממדינת קליפורניה, ד"ר אריקה ס. פאן ,בהמלצה לעצור את אצוות החיסונים של מודרנה

מודרנה, המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ומנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) בודקים את האצווה ואת כל הנתונים הרפואיים הרלוונטיים.


חיסון כנגד קורונה נקשר למקרים אחרים של מצבי חירום רפואיים חמורים. בחודש דצמבר אמר רופא בבוסטון כי סבל מתגובות אלרגיות קשות ביותר שאי פעם חווה, וזאת לאחר שקיבל את החיסון של מודרנה. הוא תיאר את החוויה כאל מסכנת חיים.


מקרים דומים הקשורים לחיסון BioNTech של חברת פייזר הופנו לבדיקת המרכז לבקרת מחלות ומניעתן ולמנהל המזון והתרופות האמריקאי.


הכתבה התפרסמה באתר RT בתאריך 18.1.2021


תרגם: פנחס רוזנר

עריכה: עמית