תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

181 מתים בארה"ב במהלך שבועיים, כמה זמן עוד נמשיך לאפשר רצח המוני על ידי זריקת mRNA ניסיונית?

הכתבה התפרסמה באתר Health Impact News בתאריך 23.01.2021


181 מתים בארה"ב במהלך שבועיים בגלל זריקות חיסון mRNA ניסיוני נגד קורונה.


מערכת הדיווחים VAERS) The Vaccine Adverse Event Reporting System), "מערכת דיווחים של תופעות לוואי כתוצאה מחיסון" - היא מאגר נתונים במימון ממשלת ארה"ב העוקבת אחר פגיעות ומוות שנגרמו כתוצאה מחיסונים.

דו"ח משנת 2011 של חברת 'הרווארד פילגרים שירותי בריאות' (Harvard Pilgrim HealthCare),עבור 'משרד הבריאות ושרותי אנוש בארה"ב' (HHS) קבע כי:

"למרות ש 25% מהחולים האמבולטוריים חווים תופעות לוואי בעקבות טיפול תרופתי, פחות מ- 0.3% מכלל תופעות הלוואי ורק 1-13% מתופעות הלוואי הקשות מדווחות למינהל המזון והתרופות (FDA).

כמו כן, פחות מ -1% מתופעות הלוואי בעקבות חיסונים מדווחות.

שיעורי דיווח נמוכים מונעים או מאטים את זיהוי התרופות והחיסונים ה"בעייתיים", המסכנים את בריאות הציבור. יש צורך בשיטות מעקב חדשות של תופעות לוואי של תרופות וחיסונים."


נכון לעכשיו, בארה"ב קיימים נתונים של שבועיים בלבד, מסוף דצמבר 2020 עד 13 בינואר 2021, עבור שני חיסוני ה-mRNA הניסיוניים, הנתונים הללו דווחו מרצון למערכת.

הנתונים מכסים 7,844 אירועים, כולל 181 מקרי מוות. הכמות הגדולה ביותר של מקרי מוות התרחשה בקרב אנשים מעל גיל 75.

תוצאת חיפוש ממערכת VAERS - עבור מקרי מוות המדווחים מהחיסון

יש לפחות מוות אחד של תינוק שטרם נולד, אשר נפטר לאחר שהאם קיבלה את החיסון הניסיוני מסוגmRNA של חברת פייזר (Pfizer) בזמן ההריון: "הייתי בהריון, בשבוע 28 וחמישה ימים, כשקיבלתי את המנה הראשונה של החיסון כנגד COVID-19. יומיים לאחר מכן (25/12/2020 אחר הצהריים) הבחנתי בירידה בתנועות העובר. לעובר לא היה פעימות לב בשעות הבוקר המוקדמות בתאריך 26/12/2020, וילדתי עובר ממין נקבה שאינו בר-קיימא, במשקל 1.1 ק"ג בשבוע 29 להריון."


ההנחיות בבריטניה לשימוש בזריקה הניסיונית של פייזר מסוג mRNA, כללו אזהרה לנשים בהריון ולנשים המתכננות להיכנס להריון בקרוב, שלא לקבל את הזריקה הניסיונית.

אולם הנחיות ה-FDA שיצאו בארה"ב לאותה זריקה ניסיונית של חברת פייזר, לא כללו אזהרות כאלה.

שלא כמו בריטניה, ה- FDA האמריקאי מאפשר לנשים בהריון ולנשים מניקות לקבל את חיסון ה- mRNA של פייזר.


מקריאת ההערות הנלוות למקרים שדווחו במערכת הדיווחים VAERS, ניכר כי אנשי רפואה רבים אינם ששים לדווח על מקרים אלו, כנראה מחשש להשלכות הנלוות לכך. בחלק מהמקרים בני המשפחה הם אלו שהגישו את הדו"ח מכיוון ש'מוסד הבריאות' סירב לעשות זאת.

להלן כמה דוגמאות:

אירוע מספר 913733 - סבתי נפטרה שעות ספורות לאחר שקיבלה את המנה השנייה של חיסון מודרנה (Moderna) כנגד קורונה. אמנם אני לא צופה שהאירועים קשורים, אך בית החולים המטפל לא הודה בכך ורציתי להיות בטוחה שזה מדווח .