תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

BLUE MOON | ירח מלא במעלה הקריטית בדלי | נוריאל בהיר


הדו"ח האסטרולוגי של נוריאל בהיר לייב


אלוהה יקרות ויקרים כוכבי הזורחים ונשמות מאירות

ראשית הודיה גדולה לכולכם, על היותכם, מודעותכם, על ההקשבה וההתפתחות, על השאלות והסקרנות והשאיפה להיות טובים יותר, אוהבים יותר, מפותחים יותר, ונענים להדרכה הקוסמית, השמימית והטראנס גלקטית. כי כמו שלמעלה, ככה למטה. AS ABOVE SO BELOW

הרבה מאוד התרחשויות ומידע והצפות ושריפות ושינויים כולנו עוברים. כל מי שהקשיב לתחזית אוגוסט כבר היה מוכן, ועדין, יש עוד הרבה מה להאיר ללמוד ולהמשיך לחקור.

שני ירחים מלאים באותו החודש ובאותו המזל אינם דבר שבשגרה.

יומיים לפני הירח המלא הקרוב הנקרא גם ירח כחול במזל דלי ב 22.8, אורנוס שליט מזל דלי נכנס לנסיגה.

אורנוס שליט דלי, ולפיכך שליט שני הירחים המלאים שהראשון בהם היה בתחילת דלי ב 24.7 והשני 22.8 במעלה 29:37 דלי, הוא במיתולוגיה הנקשרת להבנת המערך האסטרולוגי וההשפעות הפלנטריות, אל השמים וההארה, החירות והטלטלה הבלתי צפויה, החדשנות והעתיד, השברים הפתאומיים במרקם הקרקע (בהיותו בשור), המרד במוסכמות, הקור והשחרור מהצמדויות רגשיות, זה שיכול להיות אכזרי, ולהכות כברק, וגם גאוני ומבריק בהארותיו ובהמצאותיו, המשדר תדרים וגלים קוונטיים במרחבי היקום הגלקטי – ומנפץ בועות וחורים שחורים מפקעות העבר הסבוכות של מערכת הזיכרון הקולקטיבי התת הכרתי.

הגיע למעלה 14:47 שור ממנה מתחיל נסיגה עד שיגיע למעלה 10:49 שור ב 18.1.2022. ויתחיל שוב לנוע קדימה.

אורנוס היה במעלה 10:47 שור אליה יגיע בינואר 2022 בנסיגה – במאי 2021.

לכן, תהיה כאן בחינת הדברים החוזרת של חודשים מאי אוגוסט 2021. אבל, כדאי מאוד להרחיב כאן את היריעה כדי להבין באיזה דברים עסקנן.

אורנוס במעלות 10-15 נצפה לאחרונה בתאריכים הבאים: פברואר עד מאי 1938 ! אוקטובר עד דצמבר 1938. ינואר מרץ 1939. זה מספר לכם משהו? אגב, יופיטר היה אז (כמו עכשיו) בדלי ובריבוע לאורנוס חלק מהזמן. בימינו חווינו את הריבוע הזה ב ינואר 2021 ולא נחווה אותו שוב. כן נחווה ריבוע חזק יותר, וזה יהיה כבר הפעם השלישית בין אורנוס לסטורן הנמצא בדלי (בסוף דצמבר 2021).

ראש הדרקון הינואר 1938 היה כמעט בדיוק במקום בו נמצא זנב הדרקון עכשיו 5-7 מעלות קשת ונשלט על ידי יופיטר שנת 1938 נקראה שנת המפנה! או שנת ההכרעה! המפנה לרעה שחל במדיניות הנאצית נגד היהודים בגרמניה. מעוניינים לקרוא עוד? מידע מאתר יד ושם זה כאן: https://www.yadvashem.org/he/holocaus...

בתמצית הדברים: הזמן בו החמירה רדיפת היהודים בגרמניה. החרמות הרכוש התרבו, (כמה מענין שהשיח על הרכוש המוחרם חזר לשולחן) יהודים פולנים רבים גורשו באכזריות מגרמניה, בוטל תוקף הדרכונים של היהודים, ולמי שנזקקו לדרכון לצורך הגירה הונפק דרכון ובו הסימון "Jude")"J" – יהודי) ממשלת בריטניה סגרה את שערי ארץ ישראל בפני הפליטים הרבים..... וב-10-9 בנובמבר התרחש פוגרום "ליל הבדולח". בעקבותיו , עלית מדרגה במדיניות האנטי יהודית- מאלימות מילולית לאלימות פיזית מישהו כאן לא מצליח להרגיש דה ז'ה וו??? מה קורה היום במדינת ישראל? טלאי ירוק – צהוב – רדיפה וצייד מכשפות כלפי 3 מיליון ישראלים על בסיס אפרטהייד רפואי הבא לכסות על פשע נורא נגד אזרחי המדינה והעולם שבבסיסו חוזה מושחר מול פייזר הנוגע לזריקות הנקראות בעיוות חיסון.

פשעו של החוזה הוא התחייבות הממשלות למניעת תרופות זולות ויעילות מהציבור וטענה שקרית בקנה מידה עולמי שזה הפתרון היחיד לקורונה-וירוס שעדין לא בודד כלל במעבדות.

"אין עוד מלבדו" טוענים בישראל המשמשת מדינת ניסויים (מנגלה, מישהו??) תוך הטעיית הציבור והשתקת מאות מומחים המתנגדים ועוד עשרות אלפי נפגעים ומתים כתוצאה מהזריקות.

במדינת ישראל אוגוסט 2021, מתרחש שיח אלים על ידי הרשויות נגד אזרחים בריאים בגופם ובנפשם המסרבים להשתתף בניסוי הרסני. במדינת ישראל אוגוסט 2021, שמים בשטחים ציבוריים וגני נוי ופארקים גדרות הפרדה בין מוזרקים ללא מוזרקים. במדינת ישראל אוגוסט 2021 מדברים על כפייה פיזית.....

גבירותי ורבותיי המאזינים לי עכשיו, אתם שליחי האור שנועדו להעיר ולהאיר, לעורר את המודעות ולקום אל מול התרחשות הזוועה המביאה לנו את אורנוס במעלות 10-15 שור אל הבמה – לא על מנת שנשחזר את שואת גרמניה בארץ ישראל – אלא כדי שנתעלה ממנה.

בינתיים השיח הציבורי נובע מחוסר מידע והתעלמות מוחלטת מהעובדה שספקי המידע של הציבור – כולם עד האחרון שבהם – ממומנים על ידי בעלי אינטרסים כלכליים שאינם סופרים את בריאות הציבור כלל אלא רק מחוייבים למיליארדים הזורמים לכיסיהם.

זוהי עובדה ויש לה אינסוף הוכחות.

כמויות המתים והנפגעים בעולם מהזריקות הללו ולא מהוירוס הנסתר, הם ברמת שואה עולמית.


אני מזמינה אתכם לחקור ולגלות את האמת..

ובינתיים נחזור למפה והמידע האסטרולוגי שכיוון ומכוון אותי ב 18 חודשים האחרונים רכשתי יותר מ 4000 שעות של מידע מכל העולם בהקשר לדברים שנכתבו כאן.

מעוניינים לקבל ממני עוד מידע כתבו לי בתגובות ועכשיו בואו נפתח את המפה - מה מאיר לנו הירח המלא השני בדלי עוד?

באהבה נוריאל בהיר - שמאנית מהכוכבים

נוריאל בהיר - שאמנית מהכוכבים