תורמים להמשך המשימה

טלפון.png
FOL Mock-Up small.png

חזק את גופך מפני רדיקלים חופשיים וקרינה אלקטרומגנטית 

להתכוונן אל תדר הארץ: תהודת שומאן 7.83 הרץ

עודכן: 18 באפר׳ 2021


https://www.iawaketechnologies.com/tune-into-the-earths-frequency-the-schumann-resonance-7-83-hz/

מאת iAwake Technologies | מרץ 1, 2021

תרגום ועריכה: יעל רמון


"איננו "באים לעולם"; אנו באים מן העולם.

כמו העלים הצומחים מן העץ.

כמו שהגלים נעים בים, כך האנשים נעים בעולם.

כל אדם הוא ביטוי של מציאות טבעית מושלמת, פעולה ייחודית המתקיימת ביקום כולו."

אלן וו. ווטס — Alan W. Watts


מהו בדיוק תדר הארץ? בעיקרון, זוהי קצב הפעימה הממוצעת הכוללת הקיים בחלל שבין הארץ ובין הקצה הפנימי של היונוספירה, למעלה מ-30 מיילים מעל לפני הקרקע. היות ושטח פני הארץ הוא בעל מטען שלילי, והיונוספירה היא בעלת מטען חיובי, החלל הזה מתמלא במתח חשמלי, בצורה מכות ברק. מכות אלו, המתרחשות בכל רגע ברחבי העולם, יוצרות גלים אלקטרומגנטיים וגלים אלו נעים בתדר ממוצע של 7.83 הרץ, בדיוק בנקודת המפגש שבין תדר אלפא ותדר תטא של המוח.

אמצעי תקשורת חדשניים (כגון טלפון סלולרי, טלוויזיה, רדיו) עושים כולם שימוש בתדרי רדיו כדי לשדר, ותדרי רדיו משתמשים בשדות האלקטרומגנטיים של היונוספירה כדי לנוע במהירות וללא הפרעה. כאשר אנו מכוונים אל תחנת רדיו, אנו מתאימים את תדר הרדיו שלנו (או התהודה) אל תדר התחנה המשדרת.

אז, נראה שהתדר 7.83 הרץ (המשתנה לעתים לכאן או לכאן בהתאם לתופעות מזג האוויר) היה תדר תחנת הרדיו של "הארץ", אם ניתן לומר כך, כל תקופת היותנו על האדמה! זה הוביל לפחות חוקר אחד להעלות תאוריה, שתדר הארץ, הקרוי גם תהודת שומאן (על שם הפיזיקאי הגרמני וינפריד אוטו שומאן, שחזה אותה באופן מתמטי בשנת 1952), שיחק תפקיד מהותי בהתפתחות גלי המוח האנושי לאורך אלפי שנים.

מה קורה כאשר איננו נמצאים בסינכרון עם תדר הארץ?

מחקר מעניין הקשור בניסוי עם אנשים שחיו במקלטים תת-קרקעיים, מראה, שכאשר האנשים אינם מקבלים נגישות אל תדרי תהודת שומאן, הם חווים תסמינים פיזיים שליליים מסוגים שונים, כגון מתח מוגבר, חרדה, נדודי שינה, דיכאון ובעיות בריאות אחרות. כאשר הוחזרה הנגישות אל תהודת שומאן לאותם אנשים, באותו מקום מגורים תת-קרקעי, התסמינים שכחו, וכך הוכח שהתהודה מקדמת ריפוי וחיות.

לפני שנים, כאשר חוקרים ביצעו מחקרים רבים על המדיטציה הטרנסצנדנטלית, הם מצאו גם שכאשר חוזרים על מנטרה מסוימת באופן פנימי, הדבר מעורר תדרי מוח אצל המודטים, הנעים בסביבות גבול