top of page

מים ומלח | וובינר מיוחד עם יעל רמון בעקבות ההרצאה ׳מים ומלח׳ של פטר פריירה


עם פרסום ההרצאה ׳מים ומלח׳ של פטר פריירה באתר עלו הרבה שאלות בנוגע לתכנים וליישום המעשי. בוובינר מיוחד זה יעל רמון משתפת אותנו בידיעותיה מהתוכן והדרכים בהן היא מיישמת באופן מעשי את הידע הנלמד ואיך גם אנחנו יכולים לשפר את בריאותנו על ידי מים ומלח.

להורדת המצגת בפורמט PDF -

מים ומלח (2)
.pdf
הורידו את PDF • 4.16MB

לקובץ מידע נוסף (שאלות ותשובות) בפורמט PDF -

שאלות ותשובות
.pdf
הורידו את PDF • 792KBיעל רמון בטלגרם -


2,910 צפיות7 תגובות

פוסטים קשורים

הצג הכול

7 Comments


עד כמה שהבנתי, ולאור מה שהתנסיתי במהלך החודשיים או שלושה האחרונים (מאז שצפיתי בהרצאה), המים שממיסים לאורך זמן את המלח מכילים אותם בצורה מבנית שטובה לספיחה. ההסבר של פטר פריירה, שמופיע גם בספרות לגבי תזונה ובריאות בשיטת natural hygiene, הוא שהמינרלים זמינים לגוף רק כאשר הם קשורים בצורה "אורגנית" (ולא אנ-אורגנית) למזון - או למים. ההמסה האיטית והרוויה, וכולל חשיפה לאור שמש של הסולה, מייצבת את המבנה המולוקולרי של המים עם המלח (ומינרלים) המומסים כך שייספגו בגוף. אוהב ונהנה מהשימוש בכפית על כוס מים חמימים בבוקר (יוצא קצת בטעם של .. מרק עוף ללא העוף). בונוס עצום שגיליתי (ומוזכר בהרצאה) שימוש על העור. מעולה מעולה לעור הפנים ולכל אזור בגוף שסובל מיובש ו/או קמטים. אפקט מדהים. כנ"ל לגבי פצעים/חתכים או עור מגו…

Like
Yael Ramon
Yael Ramon
Jul 11, 2022
Replying to

אכן, השימוש בפתגם "לא לזרות מלח על הפצעים" הוא בהחלט החדרה של תיכנות אנטי ריפוי עצמי - למה להיות בריאים אם אפשר ללכת לרופא ולקבל מרשמים לחומרים מזיקים שונים? (מן הסתם גם "לא לשפוך שמן על המדורה" מגיע מאותו מקום, ומתייחס לטיפול בכוויות). כמו כן - כמה טיפות על עור הפנים לאחר מקלחת חוסכות הרבה "קרמים" וחומרים קוסמטיים אחרים, ומזרזות ריפוי של כל פגם (אקנה, שריטות גילוח, בקיעי יובש...ואפילו קמטים). בקובץ ה-PDF מצוינת החנות שבה ניתן למצוא את המלח בצורת גבישים גדולים וגסים. כמו כן - כל חנות "רוחנית" מחזיקה "פמוטי מלח לנרות תה" שיכולים אף הם לשמש כגבישים לאחר ניפוץ קל בפטיש - המחיר כמעט זהה (כ-30 ש"ח לק"ג).

Like

תודה ליעל ולרפאל על כל התכנים המדהימים שאתם מוסרים לנו. צפיתי בכל הסדרה של פטר פריירה ויש משהו שלא ברור לי בנושא היחס בין המים והמלח. הכנתי את הSOLE . בסדרה היחס הוא של כוס מים וכפית SOLE. ובשידור שלך את מדברת על 1 ליטר מים וכף אחת של SOLE. ורציתי לשאול מה נכון. תודה צביה

Like
Yael Ramon
Yael Ramon
Jul 11, 2022
Replying to

הנכון הוא מה שמרגיש לך נוח לצריכה עצמית. כפית סולה בכוס מים עלולה להיות מרוכזת מדי עבור אנשים רבים הסובלים מבעיות של לחץ דם נמוך, חוסר תנועה כדרך חיים, או אפילו סתם מלוח מדי. אני פשוט דואגת להחזיר למים את המלחים ברמה טבעית פחות או יותר. זה עושה את העבודה לאורך כל היום.

Like

עמי שבן
עמי שבן
May 15, 2022

יופי של וובינר. למדתי המון. שמחתי גם להכיר את יעל רמון. כל הכבוד לכם.

Like

שימרו והגנו על בריאותכם עם

נוגד החמצון החזק ביותר בעולם

אנטי מיקרוביאלי ואנטי דלקתי

bottle-and-box326x440.png

צבע הכסף

386010_2-666514694.png
Paybox.jpg
bottom of page