top of page

רוברט פ.קנדי ​​הבן חושף את תוכנית הדיקטטורה של ביל גייטס - מצטט את 'תסביך המשיח' המעוות של גייטס
רוברט פרנסיס קנדי ​​ג'וניור הוא עורך דין אמריקאי להגנת הסביבה, סופר ומתנגד חיסונים.

קנדי הוא בנו של רוברט פ. קנדי ​​ואחיינו של הנשיא לשעבר ג'ון פ. קנדי. הוא נשיא מועצת המנהלים של Waterkeeper Alliance, ארגון סביבתי ללא מטרות רווח שעזר להקים בשנת 1999.


מתוך פוסט אינסטגרם של רוברט קנדי הבן

9 באפריל 2020:


חיסונים, עבור בילגייטס, הם פילנתרופיה אסטרטגית שמאכילה את עסקיו הרבים הקשורים לחיסונים (כולל שאיפת מיקרוסופט לשלוט במפעל תעודת זהות גלובלי) ומעניקים לו שליטה דיקטטורית במדיניות הבריאות העולמית - חוד החנית של הניאו-אימפריאליזם הארגוני.


נראה שהאובססיה של גייטס לחיסונים מונעת על ידי אמונה משיחית שהוא מוסמך להציל את העולם באמצעות טכנולוגיה ונכונות אלוהית לעשות ניסויים בחייהם של בני אדם פחותים.


לאחר שהבטיח למגר את הפוליו עם 1.2 מיליארד דולר, גייטס השתלט על הוועד המייעץ הלאומי של הודו (NAB) והורה על 50 חיסונים נגד פוליו (עד 5) לכל ילד לפני גיל 5. רופאים הודיים מאשימים את מסע גייטס בזן חיסוני הרסני.

מגפת פוליו ששיתקה 496,000 ילדים בין השנים 2000 ל -2017. בשנת 2017, ממשלת הודו ביטלה את משטר החיסונים של גייטס ופינתה את גייטס ואנשי ביתו מה- NAB. שיעורי שיתוק הפוליו ירדו בהדרגה. בשנת 2017, ארגון הבריאות העולמי הודה בעל כורחו כי התפוצצות הפוליו העולמית היא בעיקר מזן החיסונים, כלומר היא מגיעה מתכנית החיסונים של גייטס.

המגיפות המפחידות ביותר בקונגו, בפיליפינים ובאפגניסטן קשורות כולן לחיסונים של גייטס. עד שנת 2018 ¾ ממקרי הפוליו העולמיים היו מחיסוני גייטס.


בשנת 2014, קרן גייטס מימנה בדיקות של חיסוני HPV ניסיוניים, שפותחו על ידי GSK ומרק, על 23,000 נערות צעירות במחוזות הודו נידחים.

כ -1,200 סבלו מתופעות לוואי קשות, כולל הפרעות אוטואימוניות ופוריות. שבעה מתו.

חקירות ממשלת הודו טענו כי גייטס במימון חוקרים ביצעו הפרות אתיות נרחבות: לחץ על בנות כפר פגיעות למשפט,

בריונות על הורים, זיוף טפסי הסכמה וסירוב לבנות הפצועות לקבל טיפול רפואי.

המקרה נמצא כעת בבית המשפט העליון במדינה.


בשנת 2010 מימנה קרן גייטס ניסוי של חיסון ניסיוני למלריה של GSK והרג 151 תינוקות אפריקאים וגרם לתופעות לוואי חמורות, כולל שיתוק, התקף ועוויתות חום, ל -1,048 מתוך 5,049 הילדים.


במהלך קמפיין של גייטס MenAfriVac 2002 באפריקה שמדרום לסהרה, גייטס חיסנו בכוח אלפי ילדים אפריקאים נגד דלקת קרום המוח. בין 50-500 ילדים פיתחו שיתוק. עיתונים בדרום אפריקה התלוננו, "אנחנו עכברי מעבדה ליצרני סמים"


כלכלן בכיר לשעבר של נלסון מנדלה, פרופסור פטריק בונד, מתאר את המנהגים הפילנטרופיים של גייטס כ"חסרי רחמים "ו"לא מוסריים".


בשנת 2010, גייטס התחייב ל- WHO 10 מיליארד דולר להבטיח לצמצם את האוכלוסייה, בין השאר באמצעות חיסונים חדשים. חודש לאחר מכן גייטס אמר לטד טוק כי חיסונים חדשים "יכולים לדלל את האוכלוסייה". בשנת 2014, האגודה של הרופאים הקתוליים בקניה האשימה את ארגון הבריאות העולמי בעיקור כימי של מיליוני נשים קניות שסירבו באמצעות קמפיין חיסוני "טטנוס" מזויף.


מעבדות עצמאיות מצאו את נוסחת העקרות בכל חיסון שנבדק.


לאחר שהכחיש את האישומים, ארגון הבריאות העולמי הודה לבסוף כי פיתח את חיסוני העקרות כבר למעלה מעשור.


האשמות דומות הגיעו מטנזניה, ניקרגואה, מקסיקו והפיליפינים.


מחקר משנת 2017 (Morgensen et.Al.2017) הראה כי ה- DTP הפופולרי של ארגון הבריאות העולמי הורג יותר אפריקאים מאשר המחלה שהיא מתיימרת למנוע. נערות מחוסנות סבלו פי 10 משיעור התמותה של ילדים לא מחוסנים.


גייטס ו- WHO סירבו להיזכר בחיסון הקטלני ש- WHO כופה על מיליוני ילדים אפריקאים מדי שנה.


תומכי בריאות הציבור העולמית ברחבי העולם מאשימים את גייטס בכך שהם - חוטפים את סדר היום של ארגון הבריאות העולמי הרחק מהפרויקטים שמוכיחים כי הם מרסנים מחלות זיהומיות; מים נקיים, היגיינה, תזונה ופיתוח כלכלי.


הם אומרים שהוא הסיט משאבי סוכנות לשרת את הפטיש האישי שלו - שבריאות טובה באה רק במזרק.


בנוסף לשימוש בפילנתרופיה שלו לשליטה ב- WHO, UNICEF, GAVI ו- PATH, גייטס מממן חברות תרופות פרטיות המייצרות חיסונים, ורשת עצומה של קבוצות חזית בתעשיית התרופות המשדרות תעמולה מטעה, מפתחות מחקרי מרמה, עורכות מעקב ופעולות פסיכולוגיות נגד חיסון. מהסס ומשתמש בכוחו ובכספו של גייטס כדי להשתיק את חילוקי הדעות וכפיית הציות.

בהופעות התקשורת הבלתי פוסקות האחרונות, גייטס נראה עליז כי משבר קוביד 19 ייתן לו את האפשרות לכפות את תוכניות החיסון שלו בעולם השלישי על ילדים אמריקאים.


797 צפיות0 תגובות

コメント


שימרו והגנו על בריאותכם עם

נוגד החמצון החזק ביותר בעולם

אנטי מיקרוביאלי ואנטי דלקתי

bottle-and-box326x440.png

צבע הכסף

386010_2-666514694.png
Paybox.jpg
bottom of page